CBL and GSL Team Scores and Placers

CBL Team Scores             GSL Team Scores
1-Pasco-446.5               1-University-360
2-Moses Lake-394.5          2-Central Valley-275
3-Davis-183.5               3-Mead-189.5
4-Richland-177              4-Ferris-175.5
5-Wenatchee-176.5           5-Shadle-143.5
6-Walla Walla-130           6-Gonzaga Prep-140
7-Eisenhower-80             7-Lewis & Clark-111.5
                            8-Rogers-70

CBL District Places         GSL District Placers
103                         103
Zeke Castro-11-PSCO         David Hall-11-GONZ
Courtney Nalley-10-DVIS     Justin Trevino-10-SHAD
Shase Vela-12-EISN          Jacob Harkness-9-RGSK
Andrew Valdez-9-MSLK        Sam Neumann-9-CVAL
Skyler Tidd-10-WENA         Sam Edminister-9-MEAD
Austin Roelle-9-WENA        Sean Mott-9-UNIV
112                         112
Zach Nalley-10-DVIS         Tanner Teeples-11-CVAL
Jordan Manthei-10-RICH      Jake Anderson-11-MEAD
Tyler Vela-10-MSLK          Trevor Delmedico-9-CVAL
Josh Martinez-12-PSCO       Zach Lester-10-UNIV
David Peralez-9-MSLK        Vang Lor-9-RGSK
Spencer Van Sickle-10-PSCO  Jeremy Burkhart-9-MEAD
119                         119
Gabe Guzman-11-MSLK         Philip Smith-11-MEAD
Gerardo Castro-9-PSCO       Anthony Rivera-11-UNIV
Corey Carpenter-12-RICH     Dylan Morgan-11-FERR
Hector Lopez-11-DVIS        Tyler Simmet-10-CVAL
Ryan Harmon-9-WALA          Chase Ferrozzo-12-CVAL
Cory Kolasch-10-PSCO        Andrew Bodenstein-12-LCLK
125                         125
Matt Palmer-12-MSLK         Brian Owen-11-UNIV
Stuart Hunt-10-WENA         Trevor Powell-12-LCLK
Cameron Schlotman-10-PSCO   Josh Rettinghouse-11-FERR
JJ Padilla-12-DVIS          Anthony Krigbaum-12-SHAD
Mitch Hill-9-MSLK           Nick Cambron-12-CVAL
Nick Hunt-9-WENA            Casey Olsen-10-UNIV
130                         130
George Mendez-12-PSCO       Kevin Healy-11-GONZ
Ray Segura-12-PSCO          Ryan Zumwalt-9-UNIV
Kido Espinoza-10-DVIS       Jeremy Savage-12-CVAL
Thomas Pfeiffer-10-MSLK     Tyson Riehle-11-FERR
Krayson Gates-10-WENA       Scott Davis-9-FERR
Dallon Rindlisbacher-12-RICHTom Harris-9-SHAD
135                         135
Justin Schadler-12-PSCO     Jeff Croskrey-12-CVAL
Jordan Hill-12-MSLK         Blaine Shippy-12-SHAD
Micheal Elizondo-9-PSCO     Chris Tripplet-9-GONZ
Parker Byington-11-MSLK     Craig Landes-10-UNIV
Zach Koinzan-10-WENA        Kevin Harder-9-UNIV
Tony Yocom-10-DVIS          Coby Walsh-11-FERR
140                         140
Nick Garcia-12-DVIS         Anthony Varnell-12-LCLK
Cody Hoiness-11-MSLK        Elliott Nay-12-UNIV
Travis Grow-11-DVIS         Gabriel Ahl-12-GONZ
Cameron Chlarson-10-MSLK    Jacob Rittenhouse-11-SHAD
Danny Dawson-10-RICH        Kramer Lane-11-FERR
Josh Seikawitch-10-RICH     Tyler Peha-12-CVAL
145                         145
Armondo Luna-12-PSCO        Jon Healy-12-GONZ
Marco Nicacio-11-RICH       Nick Bickley-12-UNIV
John Silva-11-MSLK          Ian Bauman-10-FERR
David Marquez-10-WALA       Ben Moore-11-MEAD
Jarron Urlacher-11-PSCO     Jordan Choate-11-CVAL
Matt Voelker-10-EISN        Mitchell O'Hair-11-UNIV
152                         152
Owen Lamb-12-WENA           Josh Renfro-11-CVAL
Trey Haines-10-WALA         Rj Daschbach-11-UNIV
Skippy Fergen-12-PSCO       Billy Mulkin-12-FERR
Mario Corrales-10-PSCO      Kenny Cleveland-12-UNIV
Jeff Crawford-11-RICH       Bruce McCracken-12-SHAD
Zak Taylor-11-EISN          Joey Farley-10-MEAD
160                         160
Roy Manzo-12-PSCO           Andre Rivera-10-FERR
Josh Nielsen-11-MSLK        Dan Jordan-11-UNIV
Bobby Everson-12-PSCO       Drew Comito-11-MEAD
Caleb Rude-12-WALA          George De La Rosa-12-CVAL
Tito Gonzalez-10-DVIS       Damien Crooks-11-SHAD
Kyle McCue-11-RICH          Bo Scheutzle-10-SHAD
171                         171
Brandon Keihn-12-PSCO       Greg Mitchell-12-UNIV
Ty Sainsbury-12-MSLK        Bryan Clark-12-RGSK
Jeremy Knighten-10-RICH     Jordan Greco-12-MEAD
Bryce Goetz-12-WENA         Ben Borgman-12-UNIV
Holden Wade-12-WALA         Hawken Green-11-LCLK
Danny Mears-10-PSCO         Joey Brand-10-FERR
189                         189
John Fackrell-12-MSLK       Jacob Neumann-11-CVAL
Benji Martin-12-EISN        Isaac Fry-11-LCLK
Dan Prendiville-12-WALA     Brandon Oakes-12-UNIV
Spencer Fackrell-10-MSLK    Ian Tyrrel-12-MEAD
Nick Smiley-11-PSCO         John Lampert-10-GONZ
Nick Fisher-12-WENA         Colby Davis-10-CVAL
215                         215
Brett Fredericksen-12-MSLK  Tyler Cochran-11-CVAL
Dimitri Miles-12-PSCO       Billy McGlasson-12-UNIV
Aaron Sevigny-11-RICH       Jacob Trotter-9-MEAD
David Osborn-12-WENA        Ryyan Kernkamp-11-FERR
James Roth-11-PSCO          Sam Gunselman-12-LCLK
Andrew Nielsen-12-MSLK      Merland Miller-11-SHAD
285                         285
Tony Fiore-12-PSCO          Brad Peterson-12-UNIV
Tad Harman-11-MSLK          Matt Lynch-12-GONZ
Blake Nygard-11-WENA        Levi Wilson-12-UNIV
Damian Adams-9-PSCO         Dan Gadley-12-CVAL
Jeff Cozzetto-11-EISN       Pedro Mendonza-12-SHAD
James Rogers-12-WALA        Cody Foote-11-MEAD