2003 WIAA/Dairy Farmers of Washington 3A Girls Star Track Meet

All Results are completed and posted

Edgar Brown Stadium - Pasco, WA - May 30 & 31, 2003

TEAM SCORES
Bellevue-59, Ellensburg-37, Sehome-35, Rainier Beach-32, Skyline-29, Bellingham-28, Columbia River-28, 
Holy Names-25, Shorecrest-24, Bishop Blanchet-22, W.F. West-22, Mt. Si -18, River Ridge-18, 
West Valley(Yak)-17, Lakeside-15, North Thurston-15, Ferndale-14, Hanford-14, Interlake-14, 
Burlington-Edison-13, Cheney-13, Mercer Island-13, Squalicum-13, Issaquah-12, West Valley(Sp)-12, 
Bainbridge-10, Lakes HS-10, Newport-10, Seattle Prep-10, Liberty-9.5, White River-9.5, Kelso-9, Peninsula-9, 
Sunnyside-9, Kennedy-7, R.A. Long-7, Selah-7, Washington-6, Grandview-5, Tumwater-5, Clover Park-4, 
Lynden-4, Mt. Rainier-4, Renton-4, Sammamish-4, Fife-3, Hazen-3, Lindbergh-3, Meadowdale-3, Cedarcrest-2, 
Anacortes-1, Camas-1, Sequim-1


Ev #1 GIRLS 100M DASH            Ev #2 GIRLS 200M DASH           Ev #3 GIRLS 400M DASH
Ev #4 GIRLS 800M RUN             Ev #5 GIRLS 1600M RUN           Ev #6 GIRLS 3200M RUN
Ev #7 GIRLS 110 HIGH HURDLES     Ev #8 GIRLS 300 HURDLES         Ev #9 GIRLS 4 X100M RELAY
Ev #10 GIRLS 4 X400M RELAY       Ev #11 GIRLS SHOTPUT            Ev #12 GIRLS DISCUS
Ev #13 GIRLS JAVELIN             Ev #14 GIRLS LONG JUMP          Ev #15 GIRLS TRIPLE JUMP
Ev #16 GIRLS HIGH JUMP           Ev #17 GIRLS POLE VAULT         Ev #18 GIRLS 4 X200M RELAY

3A Girls 100 Meter Dash Friday - 11:30 AM - Prelim. Saturday - 11:15 AM - Finals HEAT 1-3A GIRLS 100 METER DASH(w-.20) 1 Jaqua Williams-10, Rainier Beach 12.28 2 Whitney Knox-10, Bishop Blanchet 12.43 3 McKayla Sutton-11, Selah 12.51 4 Patrice Pierre-12, North Thursto 12.55 5 Jenny Russell-10, Kennedy 12.79 6 Rachelle Saletto-11, Squalicum 12.88 7 Kristen Patterson-12, Holy Names 13.00 8 Teasha Poe-9, Clover Park 13.10 HEAT 2-3A GIRLS 100 METER DASH(w-.45) 1 Jamie Carver-10, W.F. West 12.44 2 Leanne Bellar-11, Bellevue 12.67 3 Stephanie Hardin-11, Kennedy 12.70 4 Kesha Bivens-11, River Ridge 12.81 5 Lydia Boswell-12, Grandview 12.95 6 Mallory Johnson-12, Lindbergh 13.03 7 Courtney Lavigne-11, Issaquah 13.04 8 Shelby Palmer-10, Bellingham 13.21 FINALS-3A GIRLS 100 METER DASH(w-2.16) 2 Jaqua Williams-10, Rainier Beach 12.64 3 Jamie Carver-10, W.F. West 12.74 4 Patrice Pierre-12, North Thursto 12.77 5 Whitney Knox-10, Bishop Blanchet 12.94 6 Leanne Bellar-11, Bellevue 12.95 7 McKayla Sutton-11, Selah 12.96 8 Kesha Bivens-11, River Ridge 13.07 9 Stephanie Hardin-11, Kennedy 13.13
Top of Page
3A Girls 200 Meter Dash Friday - 6:45 PM - Prelim. Saturday - 3:40 PM - Finals HEAT 1-3A GIRLS 200 METER DASH(w-1.16) 1 Jaqua Williams-10, Rainier Beach 24.98 2 Patrice Pierre-12, North Thurston 25.19 3 McKayla Sutton-11, Selah 25.72 4 Stephanie Hardin-11, Kennedy 26.10 5 Chelsie Harrison-12, Shorecrest 26.30 6 Mallory Johnson-12, Lindbergh 26.67 7 Dana Allen-12, Interlake 26.70 8 Courtney Lavigne-11, Issaquah 27.14 HEAT 2-3A GIRLS 200 METER DASH(w-3.23) 1 Jamie Carver-10, W.F. West 25.94 2 Sara Mountjoy-Pepka-12, Peninsula 26.25 3 Kristen Patterson-12, Holy Names 26.47 4 Brynne Lieb-12, Tumwater 26.59 5 Rachelle Saletto-11, Squalicum 26.64 6 Lydia Boswell-12, Grandview 26.72 7 Jenny Russell-10, Kennedy 26.99 8 Amirah Karim-9, West Seattle 27.25 FINALS-3A GIRLS 200 METER DASH(W-1.39) 1 Jaqua Williams-10, Rainier Beach 25.03 2 Patrice Pierre-12, North Thurston 25.27 3 Jamie Carver-10, W.F. West 25.76 4 Stephanie Hardin-11, Kennedy 26.19 5 McKayla Sutton-11, Selah 26.28 6 Kristen Patterson-12, Holy Names 26.36 7 Sara Mountjoy-Pepka-12, Peninsula 26.47 8 Brynne Lieb-12, Tumwater 26.75
Top of Page
3A Girls 400 Meter Dash Friday - 2:00 PM - Prelim. Saturday - 1:45 PM - Finals HEAT 1-3A GIRLS 400 METER DASH 1 Whitney Knox-10, Bishop Blanchet 57.97 2 Lydia Boswell-12, Grandview 58.59 3 Kacie Fischer-12, Sehome 59.04 4 Madison Bush-11, Bellevue 59.43 5 Kristen Patterson-12, Holy Names 59.44 6 Molly Roberts-11, Columbia River 59.60 7 Lauren Thrasher-11, White River 60.89 8 Shannon McGraw-10, Peninsula 61.63 HEAT 2-3A GIRLS 400 METER DASH 1 Sara Mountjoy-Pepka-12, Peninsula 58.02 2 Leanne Bellar-11, Bellevue 58.41 3 Brynne Lieb-12, Tumwater 58.81 4 Lauren Olander-11, West Valley(Yak) 59.36 5 Libby Reynolds-10, Shorecrest 60.13 6 Mitra Akhavan-9, North Thurston 60.23 7 Lauren Shaughnessy-12, Bellevue 60.93 8 Cassie Behrendt-11, Fife 61.87 FINALS-3A GIRLS 400 METER DASH 1 Whitney Knox-10, Bishop Blanchet 57.19 2 Leanne Bellar-11, Bellevue 57.76 3 Sara Mountjoy-Pepka-12, Peninsula 57.79 4 Lydia Boswell-12, Grandview 58.38 5 Brynne Lieb-12, Tumwater 59.06 6 Madison Bush-11, Bellevue 60.18 7 Lauren Olander-11, West Valley(Yak) 60.24 8 Kacie Fischer-12, Sehome 61.65
Top of Page
3A Girls 800 Meter Run Friday - 12:15 PM - Prelim. Saturday - 3:20 PM - Finals HEAT 1-3A GIRLS 800 METER RUN 1 Veronica Ivey-11, Bainbridge 2:19.82 2 Anna Wheatley-10, Seattle Prep 2:20.79 3 Stephanie Melrose-11, Hazen 2:20.96 4 Danielle Shimota-10, Sehome 2:21.32 5 Rachael Draper-11, Highline 2:24.04 6 Holly Bailey-11, Cheney 2:27.10 7 Emily Tolbert-9, Skyline 2:30.27 8 Leslie Baker-10, Tumwater 2:34.28 HEAT 2-3A GIRLS 800 METER RUN 1 Mickey Pelland-11, Shorecrest 2:22.26 2 Katie Troy-12, Bellevue 2:22.61 3 Cara Damminga-10, Columbia River 2:22.93 4 Leanne Schaafsma-11, Sequim 2:23.09 5 Rachel Koechel-11, Skyline 2:24.13 6 Naomi Dale-11, Fife 2:24.48 7 Hannah Crowley-12, Hanford 2:26.37 8 Tamika Salvatto-11, River Ridge 2:30.48 FINALS-3A GIRLS 800 METER RUN 1 Veronica Ivey-11, Bainbridge 2:19.15 2 Mickey Pelland-11, Shorecrest 2:19.21 3 Katie Troy-12, Bellevue 2:20.37 4 Anna Wheatley-10, Seattle Prep 2:20.89 5 Danielle Shimota-10, Sehome 2:24.82 6 Stephanie Melrose-11, Hazen 2:25.08 7 Cara Damminga-10, Columbia River 2:26.22 8 Leanne Schaafsma-11, Sequim 2:26.46
Top of Page
3A Girls 1600 Meter Run Saturday - 12:30 PM - Finals 3A GIRLS 1600 METER RUN 1 Marie Foushee-12, Bellevue 5:18.65 2 Madeline O'Meara-10, Mercer Island 5:20.48 3 Isley Gonzalez-11, Sunnyside 5:20.60 4 Anna Wheatley-10, Seattle Prep 5:21.44 5 Sara Thon-11, Squalicum 5:22.26 6 Bevin Peters-10, Holy Names 5:23.89 7 Kelly Ramirez-12, Cedarcrest 5:23.93 8 Natalie Smith-12, Sehome 5:24.85 Rachael Draper-11, Highline 5:26.28 Kristie Rice-12, Mt. Rainier 5:26.41 Molly Cole-11, West Valley(Sp) 5:29.32 Holly Evans-12, W.F. West 5:33.44 Leanne Schaafsma-11, Sequim 5:34.75 Jolene Boogaard-11, Kelso 5:35.86 Katherine Ellis-9, Columbia River 5:40.58 Sifrash Ademe-10, Tyee 5:41.96
Top of Page
3A Girls 3200 Meter Run Friday - 8:00 PM - Finals 3A GIRLS 3200 METER RUN 1 Marie Foushee-12, Bellevue 11:08.21 2 Bevin Peters-10, Holy Names 11:16.04 3 Sara Thon-11, Squalicum 11:18.45 4 Madeline O'Meara-10, Mercer Island 11:18.48 5 Kristie Rice-12, Mt. Rainier 11:19.52 6 Isley Gonzalez-11, Sunnyside 11:22.53 7 Molly Cole-11, West Valley(Sp) 11:23.56 8 Grace Coulter-12, Sehome 11:24.36 Rachel Belt-11, Bainbridge 11:35.14 Kelly Ramirez-12, Cedarcrest 11:45.08 Katherine Ellis-9, Columbia River 11:55.90 Jennifer Grover-12, Tumwater 11:58.18 Sifrash Ademe-10, Tyee 12:18.71 Kim Agren-12, Yelm 12:24.03 Stephanie Bulick-12, Lakes HS 12:28.90 Kjerstein Bailey-12, Sequim DNF
Top of Page
3A Girls 100 High Hurdles Friday - 10:50 AM - Prelim. Saturday - 10:45 AM - Finals HEAT 1-3A GIRLS 100 HIGH HURDLES(w+.41) 1 Christina Tupper-10, Skyline 14.88 2 Jeslyn Lemke-12, Cheney 15.21 3 Alex Merrick-11, Holy Names 15.58 4 Chloe Yeldon-10, Washington 16.26 5 Meghan Dahl-9, Ferndale 16.30 6 Paula Markey-9, Holy Names 16.66 7 Andrea Albert-12, Camas 16.79 8 Samara Jamison-11, Lakes HS 17.54 HEAT 2-3A GIRLS 100 HIGH HURDLES(w-.42) 1 Dana Allen-12, Interlake 15.25 2 Courtney Olsen-10, Squalicum 16.35 3 Kristen Berndt-11, Mt. Si 16.48 4 Elin Waldman-11, Fife 16.63 5 Morganne Jenkins-10, Clarkston 17.10 6 Molly Horne-Brine-12, Renton 17.17 7 Anna Pitzler-9, Tumwater 17.80 8 Cortney Hahn-11, Columbia River 18.75 FINALS-3A GIRLS 100 HIGH HURDLES(w-1.49) 1 Christina Tupper-10, Skyline 14.97 2 Dana Allen-12, Interlake 15.24 3 Jeslyn Lemke-12, Cheney 15.55 4 Alex Merrick-11, Holy Names 16.14 5 Kristen Berndt-11, Mt. Si 16.45 6 Courtney Olsen-10, Squalicum 16.49 7 Elin Waldman-11, Fife 16.75 8 Chloe Yeldon-10, Washington 17.17
Top of Page
3A Girls 300 Low Hurdles Friday - 6:05 PM - Prelim. Saturday - 2:45 PM - Finals HEAT 1-3A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Cortney Hahn-11, Columbia River 45.35 2 Dana Allen-12, Interlake 46.25 3 Jeslyn Lemke-12, Cheney 46.46 4 Lorette Hanson-11, Anacortes 46.70 5 Mary Kuder-11, Lakeside 47.51 6 Kat Brackmann-9, Skyline 47.69 7 Trisha Millet-12, Sequim 48.56 8 Brittany Montgomery-12, Lakes HS 48.71 HEAT 2-3A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Chloe Yeldon-10, Washington 46.18 2 Jessica Daiger-12, Bishop Blanchet 46.32 3 Lindsey Buttrey-11, W.F. West 46.70 4 Katie Kimball-10, Cheney 47.01 5 Lindsay Ludwick-12, Bellevue 47.97 6 Lindsey Lunderman-9, Franklin Pierc 47.98 7 Emma Whitfield-10, Burlington-Ediso 48.19 8 Cora Siipola-11, R.A. Long 49.78 FINALS-3A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Cortney Hahn-11, Columbia River 45.05 2 Lindsey Buttrey-11, W.F. West 45.91 3 Dana Allen-12, Interlake 46.16 4 Chloe Yeldon-10, Washington 46.90 5 Jeslyn Lemke-12, Cheney 46.91 6 Katie Kimball-10, Cheney 47.01 7 Jessica Daiger-12, Bishop Blanchet 47.15 8 Lorette Hanson-11, Anacortes 47.64
Top of Page
3A Girls 4x100 Meter Relay Friday - 1:05 PM - Prelim. Saturday - 1:00 PM - Finals HEAT 1-3A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Sehome 49.03 2 Rainier Beach 50.01 3 River Ridge 50.25 4 Kennedy 50.37 5 Clover Park 50.69 6 Hanford 50.88 7 Bainbridge 51.11 8 Issaquah 51.29 HEAT 1-3A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Bellingham 49.17 2 Skyline 50.15 3 Lakes HS 50.15 4 Bellevue 50.75 5 West Valley(Sp) 50.90 6 W.F. West 54.22 7 Franklin Pierce DNF 8 Kelso DNF FINALS-3A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Sehome 49.03 2 Bellingham 49.49 3 River Ridge 49.97 4 Lakes HS 50.37 5 Rainier Beach 50.40 6 Skyline 50.71 7 Bellevue 51.22 8 Kennedy 53.35
Top of Page
3A Girls 4x200 Meter Relay Friday - 7:35 PM - Prelim. Saturday - 4:20 PM - Finals HEAT 1-3A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Bellingham 1:44.80 2 Issaquah 1:46.37 3 Hanford 1:46.52 4 Lakes HS 1:46.92 5 Bellevue 1:46.95 6 Kelso 1:47.65 7 North Thurston 1:49.45 8 Kennedy 1:52.24 HEAT 1-3A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 West Valley(Yak) 1:46.14 2 Holy Names 1:46.24 3 Shorecrest 1:46.51 4 Skyline 1:47.14 5 Columbia River 1:48.51 6 Washington 1:48.91 7 Rainier Beach 1:50.24 8 Franklin Pierce DNF FINALS-3A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Bellingham 1:44.36 2 Hanford 1:45.16 3 Shorecrest 1:45.43 4 West Valley(Yak) 1:45.83 5 Holy Names 1:45.85 6 Issaquah 1:46.35 7 Lakes HS 1:46.59 8 Skyline 1:47.80
Top of Page
3A Girls 4x400 Meter Relay Friday - 9:00 PM - Prelim. Saturday - 5:00 PM - Finals HEAT 1-3A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Shorecrest 4:01.95 2 Bishop Blanchet 4:03.42 3 Clover Park 4:03.83 4 West Valley(Yak) 4:03.98 5 Bainbridge 4:04.78 6 Tumwater 4:09.50 7 Skyline 4:10.30 8 White River 4:21.94 HEAT 1-3A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Sehome 4:04.02 2 Bellevue 4:05.18 3 Lakeside 4:06.31 4 Peninsula 4:06.79 5 Cheney 4:08.86 6 W.F. West 4:13.41 7 Centralia 4:14.16 8 Washington 4:18.88 FINALS-3A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Shorecrest 3:57.84 2 Bellevue 3:59.74 3 Sehome 4:00.26 4 Bishop Blanchet 4:03.98 5 Clover Park 4:04.36 6 West Valley(Yak) 4:05.72 7 Lakeside 4:10.66 8 Peninsula 4:11.92
Top of Page
3A Girls Shot Put Saturday - 9:30 AM - Prelim. & Finals 3A GIRLS SHOTPUT 1 Amanda Faire-12, Ellensburg 43-01 2 Liz McCarrell-11, Ferndale 39-10.25 3 Piper Sherbon-11, Mt. Si 39-04 4 Dominique Owens-10, Issaquah 38-07 5 Emily Jacobsen-9, Sammamish 37-04.75 6 Danielle Alexander-11, Columbia Riv 37-02 7 Tiffany Ulmer-11, Ellensburg 36-06.75 8 Chelsea Sadler-11, North Thurston 36-05.25 Shirley Bocian-12, Bishop Blanchet 35-06.25 Jane Demme-11, Columbia River 35-00.5 Whitney Rance-11, West Seattle 34-08.5 Ryann Hansen-11, Fife 33-01.25 Kyeesha Baldwin-12, Renton 32-03.5 Leah Rogers-10, Renton 32-00.75 Jennifer Patnode-12, Kennedy 31-02.25 Emily Berentson-12, Burlington-Edis 30-06.5
Top of Page
3A Girls Discus Friday - 9:30 AM - Prelim. & Finals 3A GIRLS DISCUS 1 Jane Demme-11, Columbia River 132-06 2 Amanda Faire-12, Ellensburg 129-08 3 Liz McCarrell-11, Ferndale 122-03 4 Tiffany Ulmer-11, Ellensburg 120-06 5 Erica Rance-11, Renton 119-05 6 Kelsey Nagel-12, Meadowdale 119-02 7 Christine Labrie-11, Skyline 106-09 8 Tawni Russell-11, Camas 104-07 Caitlin Braun-11, Mt. Si 104-02 Chelsea Sadler-11, North Thurston 104-00 Emily Pierce-9, Bainbridge 101-05 Hannah Kirby-11, Skyline 99-06 Ryann Hansen-11, Fife 97-01 Katie Reed-10, Franklin Pierce 97-00 Katie Taylor-12, Interlake 95-11 Stephanie Lewis-12, Lakes HS 91-02
Top of Page
3A Girls Javelin Saturday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 3A GIRLS JAVELIN 1 Kelly Stovin-12, Newport 130-11 2 Tiffany Ulmer-11, Ellensburg 129-05 3 Kristen Berndt-11, Mt. Si 126-11 4 Jamie Anderson-11, White River 125-01 5 Drew Kreager-11, Issaquah 125-01 6 Michelle Dudley-11, Lakes HS 123-01 7 Shannon Posey-10, Mt. Si 121-06 8 Devon Cresse-10, Ellensburg 120-09 Molly Hornbuckle-12, Highline 118-09 Jill Blake-10, Tumwater 118-00 Liz McCarrell-11, Ferndale 109-02 Kelli Christensen-10, Ferndale 108-11 Marianne Madsen-11, Sequim 108-01 Caitlin Johnson-12, Newport 99-05 Tawni Russell-11, Camas 97-08 Lauren Groce-11, Kelso 93-07
Top of Page
3A Girls Long Jump Friday - 9:30 AM - Prelim. & Finals 3A GIRLS LONG JUMP 1 Lakeshia Cockrell-12, River Ridge 18-08 2 Jaqua Williams-10, Rainier Beach 18-03.25 3 Kasey Hostetler-10, Hanford 18-02.5 4 Christina Tupper-10, Skyline 18-01.5 5 Breanne Lindquist-11, Lynden 17-06.75 6 Mallory Johnson-12, Lindbergh 17-04.5 7 Alex Merrick-11, Holy Names 17-03 8 Shawna Wayman-11, Burlington-Edison 17-01.25 Christine Jones-9, Bellevue 17-01 Kelsey Burns-10, Kennedy 16-11.75 Ambria Brantner-10, West Valley(Yak)16-11.75 Dominique Radcliffe-9, Kelso 16-07.75 Ryann Hansen-11, Fife 16-06.5 Mitra Akhavan-9, North Thurston 16-05.75 Piper Sherbon-11, Mt. Si 16-01 Bevan Elliott-11, Franklin Pierce 15-08
Top of Page
3A Girls Triple Jump Saturday - 9:30 AM - Prelim. & Finals 3A GIRLS TRIPLE JUMP 1 Kaylee Gardner-12, Bellingham 38-05.25 2 Christina Tupper-10, Skyline 37-11.25 3 Becky Hamm-12, Kelso 37-04.75 4 Kara Bennett-9, Liberty 36-06.75 5 Betsy McElhinney-12, West Valley(Yak) 36-04 6 Cortney Hahn-11, Columbia River 35-09.75 7 Kacie Fischer-12, Sehome 35-09.5 8 Ryann Hansen-11, Fife 35-05 Alex Allen-12, Clover Park 35-03 Lindsey Leonard-11, Squalicum 35-00.75 Kelsey Burns-10, Kennedy 34-10.25 Briana Junior-10, Eastside Catholic 34-08 Dominique Radcliffe-9, Kelso 34-07.75 Mallory Johnson-12, Lindbergh 34-03.25 Piper Sherbon-11, Mt. Si 34-01.25 Caitlin Johnson-12, Newport 34-00.25 Sarah Jones-12, Ellensburg 33-08
Top of Page
3A Girls High Jump Friday - 12:00 PM - Finals 3A GIRLS HIGH JUMP 1 Kayla Mainer-11, West Valley(Sp) 5-05.0 2 Emily Berentson-12, Burlington-Edi 5-05.0 3 Malia Cunningham-10, Bellevue 5-03.0 4T Katie Hill-12, White River 5-02.0 4T Kara Bennett-9, Liberty 5-02.0 6 Becky Hamm-12, Kelso 5-02.0 7 Betsy McElhinney-12, West Valley(Y 5-02.0 8 Ambria Brantner-10, West Valley(Ya 5-00.0 Jazmine Silafau-9, Clover Park 5-00.0 Julianna Williams-12, Newport 5-00.0 Collese Dornan-11, Fife 5-00.0 Patrice Pierre-12, North Thurston 5-00.0 Bri Thompson-12, W.F. West 4-10.0 Amanda Clark-11, Interlake 4-10.0 Amy Farquhar-10, Shorecrest 4-10.0 Christine Witcher-11, Bishop Blanc NH Lindsey Cox-12, Fife NH
Top of Page
3A Girls Pole Vault Saturday - 12:00 PM - Finals 3A GIRLS POLE VAULT 1 Alli Moore-11, Sehome 12-02.0 2 Lara Jones-11, Lakeside 11-09.0 3 Lynae Newby-12, R.A. Long 11-06.0 4 Piper Petterson-12, Lakeside 11-00.0 5 Courtney Doughty-11, Burlington-Edi10-09.0 6 Sarah Jones-12, Ellensburg 10-06.0 7 Beth Porterfield-12, Bellevue 10-06.0 8 Stefanie Sternagel-11, R.A. Long 10-00.0 Lori Jackson-12, Nathan Hale 10-00.0 Reagan Sutton-12, Sammamish 10-00.0 Jessica Lacambra-10, Cheney 10-00.0 Julie Stone-11, Sehome 10-00.0 Tiffany Millet-12, Sequim 9-06.0 Tessa Sagle-12, Peninsula 9-00.0 Deanna Denmark-10, Highline 8-06.0 Chelsea Gilman-12, Highline 8-06.0 Amy Williams-10, Tumwater 8-06.0
Top of Page