2003 WIAA/Dairy Farmers of Washington 4A Girls Star Track Meet

All Results are completed and posted

Edgar Brown Stadium - Pasco, WA - May 30 & 31, 2003

TEAM SCORES
Curtis-52, Snohomish-44, Eastmont-39, Shelton-35, Hudson's Bay-34, Mt. Spokane-32, 
Kent-Meridian-29,  Rogers(Sp)-24, Skyview-24, Heritage-20, Auburn HS-19, Bellarmine Prep-18, 
Everett-18, Mead-17, Spanaway Lake-17, Eisenhower-16, Tahoma-15, Gonzaga Prep-13, 
Arlington-12, Pasco-11, Capital-10, Cascade(Everett)-10, Edmonds-Woodway-10, Federal Way-10, 
Kennewick-10, Kentlake-10, Kentridge-10, Wilson-10, Decatur-9, Southridge-9, Bethel-8, 
Central Valley-8, Evergreen(Van)-7, Emerald Ridge-6, Juanita-6, Wenatchee-6, Puyallup-5.5, 
Sumner-5.5, Ballard-5, Richland-5, Lewis & Clark-4.5, Walla Walla-4.5, East Valley-4, 
Gig Harbor-4, Olympia-4, Davis-3, Moses Lake-3, Port Angeles-3, Woodinville-3, Battle Ground-2.5, 
Inglemoor-2, Central Kitsap-2, Kamiakin-2, South Kitsap-2, University-1.5, Auburn-Riverside-1, 
Bothell-1, Lake Stevens-1, Mariner-1, Redmond-1, Shadle Park-1, Shorewood-1, Stanwood-1


Ev #1 GIRLS 100M DASH            Ev #2 GIRLS 200M DASH           Ev #3 GIRLS 400M DASH
Ev #4 GIRLS 800M RUN             Ev #5 GIRLS 1600M RUN           Ev #6 GIRLS 3200M RUN
Ev #7 GIRLS 110 HIGH HURDLES     Ev #8 GIRLS 300 HURDLES         Ev #9 GIRLS 4 X100M RELAY
Ev #10 GIRLS 4 X400M RELAY       Ev #11 GIRLS SHOTPUT            Ev #12 GIRLS DISCUS
Ev #13 GIRLS JAVELIN             Ev #14 GIRLS LONG JUMP          Ev #15 GIRLS TRIPLE JUMP
Ev #16 GIRLS HIGH JUMP           Ev #17 GIRLS POLE VAULT         Ev #18 GIRLS 4 X200M RELAY

4A Girls 100 Meter Dash Friday - 11:30 AM - Prelim. Saturday - 11:15 AM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 100 METER DASH(w-.18) 1 LaShawnda Porter-11, Kent-Meridia 12.23 2 Danitra Powell-11, Decatur 12.37 3 Andrea Mayes-12, Shelton 12.46 4 Alex Butler-10, Gonzaga Prep 12.76 5 Teri Vanlandingham-10, Snohomish 12.79 6 Maria Johnson-11, Mt. Spokane 12.85 7 Melantha Jenkins-10, Redmond 12.86 8 Sarah Steger-10, Stadium 12.92 HEAT 2-4A GIRLS 100 METER DASH(w-.12) 1 Sarah Burns-11, Curtis 12.35 2 Quiana Green-11, Heritage 12.53 3 Monaka Faye White-12, Mariner 12.66 4 Anna Soule-12, Emerald Ridge 12.73 5 Heather Hetzer-12, Kamiak HS 12.85 6 Erin Quick-11, Ferris 12.89 7 Maleeka Siddick-12, Lake Washingt 12.92 8 Sheia Purcell-11, University 13.02 FINALS-4A GIRLS 100 METER DASH(w-2.16) 1 LaShawnda Porter-11, Kent-Meridia 12.25 2 Sarah Burns-11, Curtis 12.31 3 Quiana Green-11, Heritage 12.46 4 Danitra Powell-11, Decatur 12.47 5 Andrea Mayes-12, Shelton 12.57 6 Anna Soule-12, Emerald Ridge 12.87 7 Alex Butler-10, Gonzaga Prep 13.01 8 Monaka Faye White-12, Mariner 13.05
Top of Page
4A Girls 200 Meter Dash Friday - 6:45 PM - Prelim. Saturday - 3:40 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 200 METER DASH(w-3.74) 1 LaShawnda Porter-11, Kent-Meridian 25.04 2 Teri Cheatham-10, Curtis 25.45 3 Quiana Green-11, Heritage 25.94 4 Emily Hannah-12, Eastmont 26.00 5 Jamie Griffith-12, Kamiakin 26.39 6 Akosua Fordjour-11, Shorewood 26.39 7 Heather Hetzer-12, Kamiak HS 26.96 8 Stephanie Senescall-11, Inglemoor 27.02 HEAT 2-4A GIRLS 200 METER DASH(w-1.60) 1 Becca Noble-10, Rogers(Sp) 25.55 2 Sarah Burns-11, Curtis 25.88 3 Andrea Mayes-12, Shelton 25.96 4 Danitra Powell-11, Decatur 26.06 5 Christina Rainey-11, Davis 26.18 6 Jessica Hinton-10, Lake Stevens 26.37 7 Melantha Jenkins-10, Redmond 26.46 8 Chantea Watson-10, Port Angeles DQ FINALS-4A GIRLS 200 METER DASH(w-1.33) 2 LaShawnda Porter-11, Kent-Meridian 24.99 3 Teri Cheatham-10, Curtis 25.15 4 Sarah Burns-11, Curtis 25.30 5 Becca Noble-10, Rogers(Sp) 25.55 6 Danitra Powell-11, Decatur 25.60 7 Quiana Green-11, Heritage 25.71 8 Emily Hannah-12, Eastmont 26.06 9 Andrea Mayes-12, Shelton 26.75
Top of Page
4A Girls 400 Meter Dash Friday - 2:00 PM - Prelim. Saturday - 1:45 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 400 METER DASH 1 Becca Noble-10, Rogers(Sp) 54.91 2 Sierra Henderson-11, Auburn HS 55.11 3 Melantha Jenkins-10, Redmond 57.60 4 Chantea Watson-10, Port Angeles 57.64 5 Jalen Pendon-10, Spanaway Lake 57.80 6 Nikki Tepley-12, Stanwood 59.09 7 Jessie Bobert-12, Heritage 59.21 8 Suzie Strickler-10, Richland 59.78 HEAT 2-4A GIRLS 400 METER DASH 1 Kameko Wilson-12, Bethel 56.13 2 Cori Moore-9, Everett 56.58 3 Rachael Kaercher-11, Shelton 57.22 4 Jamie Griffith-12, Kamiakin 58.11 5 Alex Bonn-12, Marysville-Pilchuck 58.15 6 Shayley Anderson-12, Shadle Park 58.22 7 Janelle Jacka-9, Bellarmine Prep 60.06 8 Courtney Wika-11, Inglemoor 60.10 FINALS-4A GIRLS 400 METER DASH 1 Becca Noble-10, Rogers(Sp) 54.90 2 Kameko Wilson-12, Bethel 56.04 3 Sierra Henderson-11, Auburn HS 56.78 4 Rachael Kaercher-11, Shelton 57.39 5 Cori Moore-9, Everett 57.44 6 Chantea Watson-10, Port Angeles 57.72 7 Jamie Griffith-12, Kamiakin 58.88 8 Melantha Jenkins-10, Redmond 59.84
Top of Page
4A Girls 800 Meter Run Friday - 12:15 PM - Prelim. Saturday - 3:20 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 800 METER RUN 1 Amanda Miller-11, Eastmont 2:17.03 2 Necia Jerome-11, Capital 2:19.45 3 Amy Lia-12, Bothell 2:19.68 4 Tiffany Takeuchi-10, Kentridge 2:20.03 5 Molly Carmody-12, Eisenhower 2:21.72 6 Shanley Besett-10, Curtis 2:22.32 7 Cat Baller-12, Jackson 2:24.64 8 Crystal Lundahl-11, Central Kitsa 2:25.01 HEAT 2-4A GIRLS 800 METER RUN 1 Brianna Felnagle-10, Bellarmine P 2:14.30 2 Cori Moore-9, Everett 2:15.79 3 Corrina O'Brien-9, Gonzaga Prep 2:18.49 4 Jennifer Marsh-12, Juanita 2:18.68 5 Casey Stepan-11, Mountain View 2:20.69 6 Morgan Ingersoll-11, Richland 2:20.94 7 Allie Bilnoski-10, Bellarmine Pre 2:22.17 8 Sarah Johnson-12, Monroe 2:24.35 FINALS-4A GIRLS 800 METER RUN 1 Amanda Miller-11, Eastmont 2:14.14 2 Brianna Felnagle-10, Bellarmine P 2:14.15 3 Cori Moore-9, Everett 2:16.37 4 Corrina O'Brien-9, Gonzaga Prep 2:17.38 5 Tiffany Takeuchi-10, Kentridge 2:20.35 6 Jennifer Marsh-12, Juanita 2:20.99 7 Necia Jerome-11, Capital 2:21.86 8 Amy Lia-12, Bothell 2:27.50
Top of Page
4A Girls 1600 Meter Run Saturday - 12:30 PM - Finals 4A GIRLS 1600 METER RUN 1 Brianna Felnagle-10, Bellarmine Prep 4:52.48 2 Amanda Miller-11, Eastmont 4:54.69 3 Megan O'Reilly-9, Mt. Spokane 5:00.40 4 Kailey Campbell-9, Ballard 5:01.85 5 Jamie Geissler-12, Mead 5:02.01 6 Lucy Miller-11, Snohomish 5:09.75 7 Katie Hummel-12, Eisenhower 5:10.66 8 Amber Nickelson-11, Lake Stevens 5:10.91 Casey Stepan-11, Mountain View 5:13.93 Stephanie Sipes-9, Gig Harbor 5:16.06 Amy Lia-12, Bothell 5:17.03 Lynsey Stepan-9, Mountain View 5:18.59 Bailey Kustermeyer-10, Emerald Ridge 5:18.96 Tiffany Passi-12, Shorewood 5:23.99 Allie Bilnoski-10, Bellarmine Prep 5:25.63 Kayle Peterson-12, South Kitsap 5:31.06
Top of Page
4A Girls 3200 Meter Run Friday - 8:00 PM - Finals 4A GIRLS 3200 METER RUN 1 Megan O'Reilly-9, Mt. Spokane 10:41.07 2 Jamie Geissler-12, Mead 10:45.54 3 Shannon Bell-12, Gonzaga Prep 11:05.03 4 Lucy Miller-11, Snohomish 11:07.24 5 Stephanie Sipes-9, Gig Harbor 11:11.02 6 Stephanie Lenihan-11, Davis 11:12.69 7 Kayle Peterson-12, South Kitsap 11:22.74 8 Ashley Meyer-11, Snohomish 11:26.36 Sarah Benson-11, Kentridge 11:30.08 Kari Jo Hilgendorf-11, Battle Ground 11:34.65 Brittany Wentzel-10, Auburn HS 11:36.61 Piper Woodruff-12, Bellarmine Prep 11:41.91 Celia Smalls-12, Garfield 11:44.54 Stacy Holtmann-10, Stanwood 11:48.19 Elizabeth Betterbed-9, Gig Harbor 11:57.69 Tracie Tripple-12, Bothell 12:13.02
Top of Page
4A Girls 100 High Hurdles Friday - 10:50 AM - Prelim. Saturday - 10:45 AM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 100 HIGH HURDLES(w-1.19) 1 Sarah Jackson-12, Hudson's Bay 14.79 2 Asiha Grigsby-12, Spanaway Lake 14.83 3 Ashley Grayson-10, Heritage 15.84 4 Carly Osness-11, Snohomish 15.86 5 Jessica Shanley-12, Richland 15.91 6 Asuba Alley-Barnes-10, Garfield 16.04 7 Cassie Moore-11, Mead 16.27 8 Kendra Monroe-10, Stanwood 16.63 HEAT 2-4A GIRLS 100 HIGH HURDLES(w-.02) 1 Dani Bridges-11, Tahoma 15.16 2 Nicole Elliott-12, Pasco 15.18 3 Erin Fitzpatrick-11, Federal Wa 15.21 4 Alyson Carlyon-12, Juanita 15.37 5 Syreeta Martin-10, Wilson 15.65 6 Chelsi Claussen-12, Shelton 15.68 7 Krystel Davis-12, Everett 15.70 8 Emily Dahl-11, Rogers(Sp) 15.67 FINALS-4A GIRLS 100 HIGH HURDLES(w-2.85) 1 Sarah Jackson-12, Hudson's Bay 15.09 2 Asiha Grigsby-12, Spanaway Lake 15.10 3 Erin Fitzpatrick-11, Federal Wa 15.16 4 Nicole Elliott-12, Pasco 15.35 5 Dani Bridges-11, Tahoma 15.43 6 Alyson Carlyon-12, Juanita 15.51 7 Ashley Grayson-10, Heritage 15.84 8 Carly Osness-11, Snohomish 16.06
Top of Page
4A Girls 300 Low Hurdles Friday - 6:05 PM - Prelim. Saturday - 2:45 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Sarah Jackson-12, Hudson's Bay 44.38 2 Chelsi Claussen-12, Shelton 44.79 3 Julie Futch-9, Auburn-Riverside 45.98 4 Whitney Quaresma-12, Walla Walla 46.12 5 Brittany Baynes-12, Central Valley 46.30 6 Carly Osness-11, Snohomish 46.49 7 Taryn Adams-11, Lake Stevens 46.95 8 Alyson Carlyon-12, Juanita 48.17 HEAT 2-4A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Nicole Elliott-12, Pasco 45.04 2 Dani Bridges-11, Tahoma 45.11 3 Asiha Grigsby-12, Spanaway Lake 45.19 4 Kara Nygard-12, Wenatchee 45.44 5 Emily Mothershed-10, Battle Ground 45.70 6 Caitlin Bonney-9, Edmonds-Woodway 46.70 7 Asuba Alley-Barnes-10, Garfield 46.97 8 Victoria Perkins-12, Kentwood 47.60 FINALS-4A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Sarah Jackson-12, Hudson's Bay 43.68 2 Dani Bridges-11, Tahoma 43.97 3 Nicole Elliott-12, Pasco 44.46 4 Chelsi Claussen-12, Shelton 44.61 5 Kara Nygard-12, Wenatchee 45.64 6 Asiha Grigsby-12, Spanaway Lake 45.95 7 Whitney Quaresma-12, Walla Walla 46.10 8 Julie Futch-9, Auburn-Riverside 46.85
Top of Page
4A Girls 4x100 Meter Relay Friday - 1:05 PM - Prelim. Saturday - 1:00 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Shelton 48.99 2 Eastmont 49.02 3 Auburn HS 49.83 4 Shorewood 50.10 5 Kamiakin 50.22 6 Redmond 50.34 7 Marysville-Pilchuck 50.50 8 Kent-Meridian 51.93 HEAT 1-4A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Curtis 47.81 2 Emerald Ridge 49.23 3 Snohomish 49.26 4 Mt. Spokane 49.67 5 Port Angeles 49.86 6 Decatur 50.00 7 Lake Washington 50.13 8 Ferris 50.53 FINALS-4A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Curtis 47.89 2 Shelton 48.13 3 Eastmont 49.34 4 Mt. Spokane 49.55 5 Snohomish 49.60 6 Emerald Ridge 50.00 7 Auburn HS 50.02 8 Shorewood 50.36
Top of Page
4A Girls 4x200 Meter Relay Friday - 7:35 PM - Prelim. Saturday - 4:20 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Shelton 1:42.06 2 Eastmont 1:43.36 3 Heritage 1:44.69 4 Inglemoor 1:45.08 5 Davis 1:46.13 6 Shorewood 1:47.80 7 Federal Way 1:48.00 8 Emerald Ridge 1:50.21 HEAT 1-4A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Curtis 1:41.80 2 Kent-Meridian 1:44.82 3 Snohomish 1:44.88 4 Mt. Spokane 1:44.96 5 Kennewick 1:46.49 6 Lake Stevens 1:47.17 7 Lake Washington 1:47.60 8 Lincoln 1:48.48 FINALS-4A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Curtis 1:41.50 2 Shelton 1:41.62 3 Heritage 1:43.23 4 Eastmont 1:43.42 5 Kent-Meridian 1:43.89 6 Mt. Spokane 1:45.18 7 Snohomish 1:45.57 8 Inglemoor 1:45.67
Top of Page
4A Girls 4x400 Meter Relay Friday - 9:00 PM - Prelim. Saturday - 5:00 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Eastmont 3:56.50 2 Auburn HS 3:57.49 3 Tahoma 4:01.71 4 Inglemoor 4:03.59 5 Gonzaga Prep 4:05.27 6 Auburn-Riverside 4:06.35 7 Edmonds-Woodway 4:07.87 8 Bellarmine Prep 4:11.23 HEAT 1-4A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Spanaway Lake 4:00.94 2 Richland 4:02.50 3 Olympia 4:03.64 4 Wenatchee 4:04.23 5 Stanwood 4:04.87 6 Central Kitsap 4:06.63 7 Marysville-Pilchuck 4:07.99 8 Lake Washington 4:13.86 FINALS-4A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Auburn HS 3:56.32 2 Eastmont 3:56.50 3 Spanaway Lake 3:59.70 4 Richland 4:00.93 5 Olympia 4:01.67 6 Tahoma 4:02.06 7 Wenatchee 4:02.22 8 Inglemoor 4:03.73
Top of Page
4A Girls Shot Put Saturday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS SHOTPUT 1 Whitney Hooks-9, Cascade(Everett) 41-10 2 Kristen Ellsberg-11, Skyview 41-06.5 3 Sheree Ellis-11, Kentridge 41-02.25 4 Leitawsha Bronson-11, Kent-Meridian 40-09.25 5 Kelcee Moody-11, East Valley 40-00 6 Corissa Hutchinson-10, Mead 39-07 7 Sami Fisher-12, Eisenhower 39-00.5 8 Sybresha Branch-12, Eisenhower 39-00.25 Carin Trygg-12, Inglemoor 38-06 Christina Hebert-12, Port Angeles 37-08 Jessica Beach-12, Capital 37-01.25 Kim Behrends-12, Bothell 36-01 Kelsey Voetmann-12, Mountlake Terrace 35-11 Jessica Molstre-10, Lake Stevens 35-10.5 Dana Berg-12, Auburn-Riverside 35-10.25 Libby Erickson-12, Mountain View 35-09
Top of Page
4A Girls Discus Friday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS DISCUS 1 Erika Kirley-12, Kennewick 138-06 2 Jessica Beach-12, Capital 128-05 3 Kristen Ellsberg-11, Skyview 128-02 4 LaRee Heater-11, Eisenhower 127-10 5 Erika Espino-12, Shelton 127-10 6 Tiffany Fackrell-12, Moses Lake 126-08 7 Kate Burton-12, Evergreen(Van) 125-08 8 Sybresha Branch-12, Eisenhower 124-11 Mallory LaPlante-11, Lake Stevens 121-06 Christina Hebert-12, Port Angeles 120-03 Jolina Fanua-12, Central Kitsap 118-09 Carin Trygg-12, Inglemoor 115-02 Carmel Moesch-12, Redmond 110-03 Sheree Ellis-11, Kentridge 109-06 Jessica Molstre-10, Lake Stevens 108-00 Whitney Hooks-9, Cascade(Everett) 106-07
Top of Page
4A Girls Javelin Saturday - 9:30 AM - Prelim. & Finals 4A GIRLS JAVELIN 1 Kara Patterson-11, Skyview 150-09 2 Alicia Mills-12, Central Valley 141-01 3 Jasmine McCormick-10, Arlington 136-02 4 Shyanna Davis-10, Evergreen(Van) 128-00 5 Ashley Williamson-11, Mt. Spokane 120-08 6 Ashley Grayson-10, Heritage 119-09 7 Joyce Geronimo-12, Central Kitsap 118-04 8 Hailey Pearce-11, Walla Walla 117-02 Tomitka McMurrin-12, Bremerton 115-08 Meghan Beauchamp-12, Stanwood 112-11 Lauren Vermulm-, Mountlake Terrace 111-09 Jessica Brodie-12, Emerald Ridge 110-02 Kim Behrends-12, Bothell 109-08 Kelly Jackson-11, Moses Lake 107-10 Valerie Ng-10, Bothell 106-05 Kyla Linnenkohl-12, Capital 103-11
Top of Page
4A Girls Long Jump Friday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS LONG JUMP 1 Sarah Burns-11, Curtis 19-06.75 2 Fontella Hooper-11, Hudson's Bay 18-06 3 Danielle Lake-12, Rogers(Sp) 18-03.5 4 Kristin Singleton-12, Southridge 18-02.75 5 Courtney Waterhouse-11, Snohomish18-00 6 Emily Kling-12, Snohomish 17-09.25 7 Briann January-10, Lewis & Clark 17-07.25 8 Kimberly Pence-10, Stanwood 17-06.25 Candice Nell-12, Eastmont 17-06 Janelle Landers-9, Wilson 17-05.5 Quiana Green-11, Heritage 17-05.25 Kendra Monroe-10, Stanwood 17-04.25 Dani Bridges-11, Tahoma 17-00.5 Corrie Kutkey-10, Evergreen(Van) 17-00 Trisha Frame-12, Lake Washington 16-11.25 Bri Lundberg-10, Marysville-Pilch16-07 Sara Klein-9, Olympia 16-04.5 Dena Robinson-11, Redmond 16-03.25
Top of Page
4A Girls Triple Jump Saturday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS TRIPLE JUMP 1 Janelle Landers-9, Wilson 38-09.75 2 Emily Kling-12, Snohomish 38-08.75 3 Fontella Hooper-11, Hudson's Bay 37-11 4 Courtney Waterhouse-11, Snohomish 37-05.5 5 Phoebe Maurer-12, Mt. Spokane 37-04.75 6 Kristen Crouse-11, Woodinville 36-06.5 7 Amanda Merrell-11, Mead 36-05 8 Emily Veenker-11, Auburn HS 36-02.25 Lakeesha Cadogan-11, Curtis 36-01 Terra Hale-12, Eisenhower 35-10 Andrea Patterson-10, Lake Stevens 35-02.25 Candice Nell-12, Eastmont 35-00.25 Laura Thom-10, Woodinville 34-05.5 Mallory Dwinal-10, Gig Harbor 34-05 Allysen Halsen-10, Gig Harbor 34-03.25 Cortni Ensign-12, Olympia 33-11.5
Top of Page
4A Girls High Jump Friday - 9:30 AM - Finals 4A GIRLS HIGH JUMP 1 Tiana Roma-11, Edmonds-Woodway 5-06.0 2 Sharon Bjella-12, Everett 5-06.0 3T Crystal Morrison-11, Puyallup 5-05.0 3T Taryn Plypick-12, Sumner 5-05.0 5 Jana Manis-11, Southridge 5-04.0 6T Emily Mothershed-10, Battle Groun5-02.0 6T Briann January-10, Lewis & Clark 5-02.0 8 Brie Knutgen-11, Shadle Park 5-02.0 Cristen Keshe-11, Snohomish 5-02.0 Teona Perkins-12, Kennewick 5-02.0 Stephanie Senescall-11, Inglemoor 5-00.0 Trisha Frame-12, Lake Washington 5-00.0 Shanley Besett-10, Curtis 5-00.0 Sara Klein-9, Olympia 5-00.0 Amanda Lovins-12, Wilson 5-00.0 Jasmine Kelly-9, Skyview 5-00.0 Janie Rasmussen-9, Mt. Spokane 4-10.0
Top of Page
4A Girls Pole Vault Saturday - 9:30 AM - Finals 4A GIRLS POLE VAULT 1 Stevie Marshalek-12, Kentlake 12-06.0 2 Emily Enders-12, Snohomish 12-03.0 3 Sarah Hegna-12, Arlington 12-00.0 4 Doria Holbrook-11, Eisenhower 11-06.0 5 Aimee Hafen-10, Federal Way 10-06.0 6 Cassidy Caldwell-11, Rogers(Sp) 10-00.0 7T Jennifer Tiffany-11, Universit 10-00.0 7T Rachel Goodwin-12, Walla Walla 10-00.0 Andrea Peterson-11, Sumner 10-00.0 Cristina Dressel-12, Olympia 10-00.0 Ashley Blakely-12, Lake Washing 9-06.0 Monica Anderson-11, Bremerton 9-06.0 Katrina Roberson-11, Shelton 9-06.0 Paris Malin-11, Lake Washington 9-00.0 Christina Simunds-12, Stanwood NH Rachael Mooney-12, Bethel NH
Top of Page