2004 WIAA/Dairy Farmers of Washington 4A Girls Star Track Meet

4A GIRLS---FINAL RESULTS

Edgar Brown Stadium - Pasco, WA - May 28 & 29, 2004

4A GIRLS TEAM SCORES
Curtis-64, Rogers(Sp)-55, Decatur-34, Bellarmine Prep-29, Skyview-24, Eastmont-22,
Eisenhower-20, Kent-Meridian-20, Mt. Spokane-19.5, Auburn-Riverside-19, Davis-19,
Mead-18.5, Shadle Park-18, Cascade-14, Federal Way-13, Gig Harbor-13,
Wenatchee-13, Lincoln-12, University-12, Inglemoor-11, Lake Stevens-11,
Lewis & Clark-11, Olympia-11, Central Kitsap-10, Hudson's Bay-10, Kamiakin-10,
Shelton-10, Sumner-10, Auburn HS-9, Gonzaga Prep-9, Kentridge-9, Pasco-9, Tahoma-9,
Arlington-8, Central Valley-8, Edmonds-Woodway-8, Everett-8, Mount Tahoma-8, Richland-8,
Snohomish-8, Bremerton-6, Mount Vernon-6, North Central-6, Wilson-6,
Eastlake-5, Emerald Ridge-5, Franklin-5, Lake Washington-4, East Valley-3, 
Ferris-3, Garfield-3, Heritage-3, Redmond-3, Roosevelt-3,
Marysville-Pilchuck-2, Prairie-2, Mountain View-1, Woodinville-1


Ev #1 GIRLS 100M DASH            Ev #2 GIRLS 200M DASH           Ev #3 GIRLS 400M DASH
Ev #4 GIRLS 800M RUN             Ev #5 GIRLS 1600M RUN           Ev #6 GIRLS 3200M RUN
Ev #7 GIRLS 110 HIGH HURDLES     Ev #8 GIRLS 300 HURDLES         Ev #9 GIRLS 4 X100M RELAY
Ev #10 GIRLS 4 X400M RELAY       Ev #11 GIRLS SHOTPUT            Ev #12 GIRLS DISCUS
Ev #13 GIRLS JAVELIN             Ev #14 GIRLS LONG JUMP          Ev #15 GIRLS TRIPLE JUMP
Ev #16 GIRLS HIGH JUMP           Ev #17 GIRLS POLE VAULT         Ev #18 GIRLS 4 X200M RELAY

HEAT 1-4A GIRLS 100 METER DASH w-2.98 1 LaShawnda Porter-12, Kent-Meridian 12.34 2 Danitra Powell-12, Decatur 12.52 3 Becca Noble-11, Rogers(Sp) 12.56 4 Meagan Ferguson-10, Lake Washington 12.57 5 Sarah Burns-12, Curtis 12.73 6 Christina Rainey-12, Davis 12.77 7 Unisha Butler-12, Curtis 12.92 8 Akosua Fordjour-12, Shorewood 13.03 HEAT 2-4A GIRLS 100 METER DASH w-4.16 1 Princess Joy Griffey-10, Decatur 12.39 2 Teri Cheatham-11, Curtis 12.62 3 Catie Schuetzle-11, Shadle Park 12.86 4 Jessica Hinton-11, Lake Stevens 12.97 5 Chantea Watson-11, Port Angeles 13.11 6 Maria Johnson-12, Mt. Spokane 13.14 7 Kaisa Keranen-12, Roosevelt 13.19 8 Pebbles Kellar-9, Stadium dq FINALS-4A GIRLS 100 METER DASH W-1.01 1 Princess Joy Griffey-10, Decatur 12.04 2 Teri Cheatham-11, Curtis 12.27 3 LaShawnda Porter-12, Kent-Meridian 12.28 4 Becca Noble-11, Rogers(Sp) 12.33 5 Meagan Ferguson-10, Lake Washington 12.37 6 Danitra Powell-12, Decatur 12.41 7 Catie Schuetzle-11, Shadle Park 12.89 8 Jessica Hinton-11, Lake Stevens 12.98
Top of Page
4A Girls 200 Meter Dash Friday - 6:45 PM - Prelim. Saturday - 3:10 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 200 METER DASH W-0.89 1 Becca Noble-11, Rogers(Sp) 24.74 2 Danitra Powell-12, Decatur 25.40 3 Brittany Rozier-12, Central Kitsap 25.50 4 Rachael Kaercher-12, Shelton 25.66 5 Catie Schuetzle-11, Shadle Park 25.81 6 Meagan Ferguson-10, Lake Washington 26.05 7 Kristin Felderman-10, Tahoma HS 26.17 8 Akosua Fordjour-12, Shorewood 26.26 HEAT 2-4A GIRLS 200 METER DASH W-0.61 1 Princess Joy Griffey-10, Decatur 24.74 2 Teri Cheatham-11, Curtis 25.19 3 LaShawnda Porter-12, Kent-Meridian 25.52 4 Christina Rainey-12, Davis 26.00 5 Chantea Watson-11, Port Angeles 26.06 6 Jessica Hinton-11, Lake Stevens 26.09 7 Shannon Long-12, Richland 26.68 8 Melantha Jenkins-11, Redmond 26.69 FINALS-4A GIRLS 200 METER DASH w-4.62 1 Becca Noble-11, Rogers(Sp) 25.12 2 Princess Joy Griffey-10, Decatur 25.39 3 LaShawnda Porter-12, Kent-Meridian 25.54 4 Teri Cheatham-11, Curtis 25.55 5 Brittany Rozier-12, Central Kitsap 25.62 6 Danitra Powell-12, Decatur 25.88 7 Rachael Kaercher-12, Shelton 26.33 8 Christina Rainey-12, Davis 26.44
Top of Page
4A Girls 400 Meter Dash Friday - 2:35 PM - Prelim. Saturday - 1:25 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 400 METER DASH 1 Rachael Kaercher-12, Shelton 57.01 2 Alex Butler-11, Gonzaga Prep 57.65 3 Alex Montgomery-9, Lincoln 58.99 4 Jenna Haven-9, Eastmont 59.68 5 Kat Robertson-10, Inglemoor 59.85 6 Amanda Gius-11, Auburn-Riverside 60.72 7 Sarah Rybarczyk-9, Monroe 61.08 8 Julie Erickson-12, Hudson's Bay 62.19 HEAT 2-4A GIRLS 400 METER DASH 1 Becca Noble-11, Rogers(Sp) 55.25 2 Sierra Henderson-12, Auburn HS 57.58 3 Melantha Jenkins-11, Redmond 57.70 4 Kristin Felderman-10, Tahoma HS 58.21 5 Chantea Watson-11, Port Angeles 59.05 6 Marcella Ford-12, Davis 59.13 7 Janelle Jacka-10, Bellarmine Prep 60.71 8 Amy Simon-12, Shorewood 60.82 FINALS-4A GIRLS 400 METER DASH New Meet Record 1 Becca Noble-11, Rogers(Sp) 54.31 2 Rachael Kaercher-12, Shelton 56.17 3 Alex Butler-11, Gonzaga Prep 57.01 4 Sierra Henderson-12, Auburn HS 57.96 5 Kristin Felderman-10, Tahoma HS 58.27 6 Melantha Jenkins-11, Redmond 59.13 7 Alex Montgomery-9, Lincoln 59.66 8 Jenna Haven-9, Eastmont 59.68
Top of Page
4A Girls 800 Meter Run Friday - 12:40 PM - Prelim. Saturday - 2:50 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 800 METER RUN 1 Brie Felnagle-11, Bellarmine Prep 2:15.94 2 Cori Moore-10, Everett 2:16.04 3 Corrina O'Brien-10, Gonzaga Prep 2:16.58 4 Danielle Schuster-12, Kamiakin 2:16.92 5 Megan Kelly-11, Bellarmine Prep 2:16.93 6 Lindsey Neitmann-11, Juanita 2:20.04 7 Cheri Watson-9, Olympia 2:20.20 8 Kalle Harris-12, Auburn HS 2:22.81 HEAT 2-4A GIRLS 800 METER RUN 1 Amanda Miller-12, Eastmont 2:13.11 2 Anna Layman-10, Central Valley 2:17.15 3 Brandee Devine-10, Sumner 2:17.75 4 Maria Bribiesca-12, Prairie 2:17.79 5 Lindsey Kemp-11, Heritage 2:19.79 6 Kaleigh Bishop-12, Stanwood 2:21.84 7 Kelsey Owens-12, Bellarmine Prep 2:23.56 8 Claire Frost-12, Lake Washington 2:25.76 FINALS-4A GIRLS 800 METER RUN 1 Brie Felnagle-11, Bellarmine Prep 2:10.44 2 Cori Moore-10, Everett 2:11.36 3 Anna Layman-10, Central Valley 2:15.31 4 Amanda Miller-12, Eastmont 2:15.69 5 Danielle Schuster-12, Kamiakin 2:16.77 6 Corrina O'Brien-10, Gonzaga Prep 2:18.50 7 Brandee Devine-10, Sumner 2:18.67 8 Maria Bribiesca-12, Prairie 2:25.88
Top of Page
4A Girls 1600 Meter Run Saturday - 12:30 PM - Finals 4A GIRLS 1600 METER RUN 1 Brie Felnagle-11, Bellarmine Prep 4:47.71 2 Amanda Miller-12, Eastmont 4:50.51 3 Megan O'Reilly-10, Mt. Spokane 4:57.59 4 Jessica Pixler-10, Eastlake 4:57.98 5 Amie Dahnke-12, University 5:00.31 6 Stephanie Sipes-10, Gig Harbor 5:05.07 7 Stephanie Lenihan-12, Davis 5:09.46 8 Lynsey Stepan-10, Mountain View 5:13.53 Lucy Miller-12, Snohomish 5:15.19 Kailey Campbell-10, Ballard 5:17.57 Bailey Kuestermeyer-11, Emerald Ridge 5:19.46 Kelsey Owens-12, Bellarmine Prep 5:20.67 Kesslee Payne-9, Gig Harbor 5:27.81 Katherine Watson-11, Olympia 5:28.58 Amber Nickelson-12, Lake Stevens 5:28.61 Samantha Godfrey-11, South Kitsap 5:28.63
Top of Page
4A Girls 3200 Meter Run Friday - 8:00 PM - Finals 4A GIRLS 3200 METER RUN 1 Megan O'Reilly-10, Mt. Spokane 10:58.43 2 Amie Dahnke-12, University 10:59.92 3 Stephanie Sipes-10, Gig Harbor 11:06.17 4 Stephanie Lenihan-12, Davis 11:07.48 5 Bailey Kuestermeyer-11, Emerald Ridge 11:20.32 6 Julie Devlin-12, Ferris 11:21.36 7 Sarah Bensen-12, Kentridge 11:28.01 8 Katie Murphy-11, Curtis 11:34.50 Katie Porter-11, Olympic 11:35.47 Amber Nickelson-12, Lake Stevens 11:37.08 Jenna Petersen-12, Woodinville 11:38.01 Lih Kuhlman-12, Bremerton 11:40.12 Andrea Sitton-12, Prairie 11:43.24 Ashley McDougall-12, Redmond 11:44.82 Estell Kills Right-10, Mountlake Terrace 11:52.56 Ana Casillas-12, Bellarmine Prep 11:55.24
Top of Page
4A Girls 100 High Hurdles Friday - 10:55 AM - Prelim. Saturday - 10:45 AM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 100 HIGH HURDLES w-3.19 1 Allysen Halsen-11, Gig Harbor 15.70 2 Michaela Haggett-10, Kamiakin 15.71 3 Asuba Alley-Barnes-11, Garfield 15.73 4 Cassie Moore-12, Mead 15.97 5 Leah Bradley-12, South Kitsap 16.11 6 Kendra Monroe-11, Stanwood 16.28 7 Syreeta Martin-11, Wilson 16.38 8 Liz Fuller-12, Fort Vancouver 16.46 HEAT 2-4A GIRLS 100 HIGH HURDLES w-6.09 1 Erin Fitzpatrick-12, Federal Way 15.63 2 Emily Dahl-12, Rogers(Sp) 15.75 3 Angelica Flynn-11, Lincoln 15.99 4 Julie Futch-10, Auburn-Riverside 16.32 5 Carly Osness-12, Snohomish 16.43 6 Laura Hodgen-12, Inglemoor 16.81 7 Sam Patrick-9, Mt. Spokane 16.84 8 Ashley Grayson-11, Heritage 17.02 FINALS-4A GIRLS 100 HIGH HURDLES W-3.28 1 Emily Dahl-12, Rogers(Sp) 14.74 2 Angelica Flynn-11, Lincoln 15.12 3 Erin Fitzpatrick-12, Federal Way 15.29 4 Julie Futch-10, Auburn-Riverside 15.62 5 Allysen Halsen-11, Gig Harbor 15.66 6 Asuba Alley-Barnes-11, Garfield 15.68 7 Michaela Haggett-10, Kamiakin 15.80 8 Cassie Moore-12, Mead 16.25
Top of Page
4A Girls 300 Low Hurdles Friday - 6:05 PM - Prelim. Saturday - 2:15 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Julie Futch-10, Auburn-Riverside 45.58 2 Emily Dahl-12, Rogers(Sp) 45.59 3 Syreeta Martin-11, Wilson 46.99 4 Emily Powell-10, Emerald Ridge 47.21 5 Shanley Besett-11, Curtis 47.38 6 Clarissa Cabbage-12, East Valley 47.76 7 Dani Seibert-11, Juanita 47.91 8 Taryn Adams-12, Lake Stevens 48.25 HEAT 2-4A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Heidi Dimmitt-11, Wenatchee 45.72 2 Carly Osness-12, Snohomish 46.78 3 Lauren Haynes-11, Auburn HS 47.05 4 Dana Stirn-12, Bellarmine Prep 47.27 5 Robyn Embree-12, North Kitsap 47.90 6 Jocelyn Bement-11, Kamiakin 48.14 7 Natalie Kirk-9, Olympia 48.32 8 Sarah North-12, Eastlake 49.90 FINALS-4A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Emily Dahl-12, Rogers(Sp) 44.66 2 Julie Futch-10, Auburn-Riverside 45.35 3 Heidi Dimmitt-11, Wenatchee 46.31 4 Carly Osness-12, Snohomish 46.63 5 Lauren Haynes-11, Auburn HS 46.64 6 Syreeta Martin-11, Wilson 47.02 7 Dana Stirn-12, Bellarmine Prep 47.42 8 Emily Powell-10, Emerald Ridge 47.44
Top of Page
4A Girls 4x100 Meter Relay Friday - 1:35 PM - Prelim. Saturday - 12:50 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Davis 48.97 2 Central Kitsap 49.31 3 Franklin 49.43 4 Wilson 49.57 5 Mt Tahoma 49.64 6 Shorewood 49.88 7 Eastmont 50.43 8 Auburn-Riverside 50.71 HEAT 2-4A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Curtis 48.57 2 Decatur 49.38 3 Lincoln 49.76 4 Richland 49.80 5 Lake Stevens 50.12 6 Tahoma HS 50.54 7 Redmond 50.57 8 Kamiakin 51.50 FINALS-4A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Curtis 48.34 2 Davis 48.91 3 Decatur 49.41 4 Central Kitsap 49.52 5 Franklin 49.66 6 Richland 50.14 7 Lincoln 50.24 8 Wilson 50.26
Top of Page
4A Girls 4x200 Meter Relay Friday - 7:35 PM - Prelim. Saturday - 3:50 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Davis 1:44.92 2 Decatur 1:44.99 3 Central Kitsap 1:45.16 4 Lake Stevens 1:45.20 5 Wilson 1:46.61 6 University 1:46.66 7 Federal Way 1:46.87 8 Franklin 1:47.20 HEAT 2-4A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Curtis 1:41.60 2 Mt Tahoma 1:44.71 3 Inglemoor 1:44.79 4 Wenatchee 1:45.28 5 Kennewick 1:45.87 6 Lincoln 1:47.40 7 Shorewood 1:48.48 8 Skyview 1:49.30 FINALS-4A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Curtis 1:42.72 2 Mt Tahoma 1:45.07 3 Lake Stevens 1:45.25 4 Inglemoor 1:45.48 5 Decatur 1:45.54 6 Davis 1:46.03 7 Wenatchee 1:46.05 8 Central Kitsap 1:46.49
Top of Page
4A Girls 4x400 Meter Relay Friday - 9:00 PM - Prelim. Saturday - 4:30 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Eastmont 3:57.65 2 Curtis 3:58.85 3 Auburn HS 3:59.65 4 Central Valley 4:02.27 5 Lake Washington 4:05.34 6 Marysville-Pilchuck 4:05.79 7 Stadium 4:08.01 8 Shelton 4:11.46 HEAT 2-4A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Bellarmine Prep 3:57.98 2 Tahoma 4:00.31 3 Rogers(Sp) 4:01.03 4 Inglemoor 4:01.15 5 Olympia 4:03.93 6 Gonzaga Prep 4:04.73 7 Shorewood 4:06.16 8 Gig Harbor 4:14.15 FINALS-4A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Rogers(Sp) 3:58.89 2 Eastmont 3:58.91 3 Bellarmine Prep 3:59.04 4 Tahoma 4:00.67 5 Curtis 4:03.06 6 Inglemoor 4:04.58 7 Central Valley 4:05.75 8 Auburn HS DQ
Top of Page
4A Girls Shot Put Saturday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS SHOTPUT 1 Whitney Hooks-10, Cascade 46-08.5 2 Leitawsha Bronson-12, Kent-Meridian 43-00.5 3 Sheree Ellis-12, Kentridge 40-10 4 Krissy Tandle-12, Wenatchee 40-00 5 Kristen Ellsberg-12, Skyview 39-10 6 Kelcee Moody-12, East Valley 39-08.5 7 Corissa Hutchinson-11, Mead 39-01 8 Lakesha Rowland-12, Lewis & Clark 38-03 Ivy DeSpain-12, Spanaway Lake 37-03.75 Shannon Harvey-11, Olympia 36-08 Jessica Molstre-12, Lake Stevens 35-11.25 Mallorie Olson-12, Kentlake 35-07.5 Stefanie Winter-10, Juanita 34-06.75 Vanessa DeRemer-12, Inglemoor 34-03 Devina Malietufa-11, Curtis 33-09 Jennifer Buckner-11, North Kitsap 33-08.5
Top of Page
4A Girls Discus Friday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS DISCUS 1 Corissa Hutchinson-11, Mead 138-09 2 LaRee Heater-12, Eisenhower 130-10 3 Ashlee Michelson-10, North Central 127-02 4 Kristen Ellsberg-12, Skyview 124-05 5 Whitney Hooks-10, Cascade 123-09 6 Nicole Luckenbach-11, Snohomish 119-09 7 Shelby Avaava-12, Federal Way 116-00 8 Amy Donovan-10, Prairie 115-04 Tierra Parker-12, Wilson 114-11 Aimee Carroll-12, Central Kitsap 112-04 Denali Tufto-11, Mt. Spokane 112-04 Sheree Ellis-12, Kentridge 106-06 Leitawsha Bronson-12, Kent-Meridian 104-08 Meriem Hodge-12, Inglemoor 103-03 Kathyrn Keefe-11, Curtis 94-00
Top of Page
4A Girls Javelin Saturday - 9:30 AM - Prelim. & Finals 4A GIRLS JAVELIN 1 Kara Patterson-12, Skyview 148-00 2 Jasmine McCormack-11, Arlington 144-00 3 Lauren Vermulm-12, Mount Vernon 138-07 4 Katie McMeel-12, Olympia 131-05 5 Amanda Welch-10, Pasco 129-10 6 Shyanna Davis-11, Heritage 128-05 7 Alli Krous-10, Eisenhower 126-05 8 Carly Mauch-11, Pasco 125-09 Nicole Gourlie-12, Inglemoor 116-05 Hailey Pearce-12, Walla Walla 110-04 Corrine Baldassin-12, Bellarmine Prep 106-09 Emilee Sisco-10, Enumclaw 106-07 Amanda Leib-11, Woodinville 106-04 Loreen Ranjel-12, Heritage 106-00 Kristen Ellsberg-12, Skyview 105-07 Jessica McFarland-11, Auburn-Riverside 100-00
Top of Page
4A Girls Long Jump Friday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS LONG JUMP 1 Catie Schuetzle-11, Shadle Park 18-08.25 2 Sarah Burns-12, Curtis 17-10.5 3 Julie Futch-10, Auburn-Riverside 17-06.25 4 Kayla McKeirnan-9, Richland 17-04.75 5 Michaela Haggett-10, Kamiakin 17-04 6 Kaisa Keranen-12, Roosevelt 17-01.25 7 Fontella Hooper-12, Hudson's Bay 16-10.25 8 Amirah Karim-10, Franklin 16-07.5 Corrie Kutkey-11, Evergreen(Van) 16-04.5 Janelle Landers-10, Wilson 16-03.75 Shakira Dixon-12, Olympic 16-03.25 Kendra Monroe-11, Stanwood 16-03.25 Liz Fuller-12, Fort Vancouver 16-01 Sara Klein-10, Olympia 15-11 Briann January-11, Lewis & Clark 15-11 Rachele Kloke-9, Stanwood 15-09.5
Top of Page
4A Girls Triple Jump Saturday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS TRIPLE JUMP 1 Sarah Burns-12, Curtis 38-07.5 2 Fontella Hooper-12, Hudson's Bay 37-02.5 3 Catie Schuetzle-11, Shadle Park 37-01.5 4 Tisha Uwadiale-10, Curtis 36-11 5 Andrea Patterson-11, Lake Stevens 36-09.25 6 Lakeesha Cadogan-12, Curtis 36-07.75 7 Amanda Merrell-12, Mead 36-00.5 8 Laura Thom-11, Woodinville 35-07.25 Kimberly Pence-11, Stanwood 35-03 Natalie Abersfeller-11, Kennewick 35-01.25 Chelsea Nicholas-10, Bothell 34-10.5 Leah Bradley-12, South Kitsap 34-10 Tracy Whittaker-12, Gig Harbor 34-07.75 Emily Veenker-12, Auburn HS 34-07.25 Jessica Murphy-12, Kamiakin 34-03 Allysen Halsen-11, Gig Harbor 34-00.75
Top of Page
4A Girls High Jump Friday - 9:30 AM - Finals 4A GIRLS HIGH JUMP 1 Briann January-11, Lewis & Clark 5-06.0 2 Tiana Roma-12, Edmonds-Woodway 5-06.0 3 Sara Klein-10, Olympia 5-06.0 4 Jasmine Kelly-10, Skyview 5-05.0 5 Krista Hughes-12, Pasco 5-04.0 6 Stephanie Senescall-12, Inglemoor 5-04.0 7 Janelle Landers-10, Wilson 5-02.0 8 Re'Onda Hall-12, Kentridge 5-02.0 Cristin Kishi-12, Snohomish 5-02.0 Liz Fuller-12, Fort Vancouver 5-02.0 Janie Rasmussen-10, Mt. Spokane 5-00.0 Alahnna Taylor-11, Evergreen(Van) 5-00.0 Tina Shoemake-10, Woodinville 5-00.0 Alisa Olson-12, Kentlake 4-04.0 Leah Bradley-12, South Kitsap 4-10.0 Katelan Redmon-9, Mt. Spokane 4-10.0
Top of Page
4A Girls Pole Vault Saturday - 9:30 AM - Finals 4A GIRLS POLE VAULT 1 Doria Holbrook-12, Eisenhower 12-00.0 2 Andrea Peterson-12, Sumner 11-00.0 3 Monica Anderson-12, Bremerton 11-00.0 4 Aimee Hafen-11, Federal Way 11-00.0 5T Erica Ziegler-10, Mt. Spokane 10-09.0 5T Dana Giffen-11, Mead 10-09.0 7 Brittany Berg-11, Marysville-Pilchuck 10-06.0 8 Dana Stirn-12, Bellarmine Prep 10-06.0 Cassidy Caldwell-12, Rogers(Sp) 10-00.0 Jenna Marshall-10, Auburn-Riverside 10-00.0 Katrina Roberson-12, Shelton 10-00.0 Anna Millar-12, Snohomish 10-00.0 Kristi Metzger-11, Shelton 9-06.0 Paris Malin-12, Lake Washington 9-00.0 Jamie Wulfeskuhle-12, Capital 9-00.0 Galyn Bunnell-12, Inglemoor NH
Top of Page