2005 WIAA/Dairy Farmers of Washington 4A Girls Star Track Meet

4A GIRLS---FINAL RESULTS

Edgar Brown Stadium - Pasco, WA - June 3 & 4, 2005

4A GIRLS FINAL TEAM SCORES: Bellarmine Prep 73 Skyline 35 Wenatchee 35 Wilson 33 Shadle 29 Curtis 26 Olympia 26 Pasco 26 Decatur 23 Auburn-Riverside 21 Cascade 21 Rogers(Sp) 20 Kamiakin 19.5 Lewis & Clark 18 Snohomish 17 Mt. Spokane 15.5 Lake Stevens 15 Mead 14 Gig Harbor 13 Shelton 13 Marysville-Pilch 12 Gonzaga 11 Redmond 11 Eastmont 10 Lincoln 10 Skyview 10 Eastlake 9 Inglemoor 8 Kennewick 8 Richland 8 Stadium 8 Tahoma 8 Ferris 7 Juanita 7 Arlington 6 Auburn HS 6 Everett 6 Heritage 6 Lake Washington 6 Woodinvllle 6 Ballard 5 Bremerton 5 Garfield 5 Port Angeles 5 Olympic 4 Prairie 4 Spanaway Lake 4 Franklin 3 Kentwood 2 Mt Tahoma 2 Sumner 2 Monroe 1 Stanwood 1

Ev #1 GIRLS 100M DASH            Ev #2 GIRLS 200M DASH           Ev #3 GIRLS 400M DASH
Ev #4 GIRLS 800M RUN             Ev #5 GIRLS 1600M RUN           Ev #6 GIRLS 3200M RUN
Ev #7 GIRLS 100 HIGH HURDLES     Ev #8 GIRLS 300 HURDLES         Ev #9 GIRLS 4 X100M RELAY
Ev #10 GIRLS 4 X400M RELAY       Ev #11 GIRLS SHOTPUT            Ev #12 GIRLS DISCUS
Ev #13 GIRLS JAVELIN             Ev #14 GIRLS LONG JUMP          Ev #15 GIRLS TRIPLE JUMP
Ev #16 GIRLS HIGH JUMP           Ev #17 GIRLS POLE VAULT         Ev #18 GIRLS 4 X200M RELAY

4A Girls 100 Meter Dash Friday - 11:45 AM - Prelim. Saturday - 11:05 AM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 100 METER DASH w-4.30 1 Kristen Lomax-10, Stadium 12.40 2 Teri Cheatham-12, Curtis 12.49 3 Meagan Ferguson-11, Lake Washington 12.53 4 Morgan Clem-9, Eastmont 12.92 5 Jacki Hill-9, Bremerton 13.15 6 Kayla McKeirnan-10, Richland 13.34 7 Jackie Desmul-9, Cascade 13.45 8 Jessica Duty-12, Meadowdale 13.64 HEAT 2-4A GIRLS 100 METER DASH w-2.02 1 Princess Joy Griffey-11, Decatur 12.07 2 Chanel James-10, Wilson 12.63 3 Asha Biney-12, Franklin 12.69 4 Latasha Traylor-11, Mt Tahoma 12.71 5 Catie Schuetzle-12, Shadle 12.75 6 Corrina O'Brien-11, Gonzaga 13.09 7 Chelsea Bradley-11, Marysville-Pilchuck 13.15 8 Candice Missouri-10, Evergreen(Van) 13.62 FINALS-4A GIRLS 100 METER DASH W-1.18 1 Princess Joy Griffey-11, Decatur 11.79 2 Teri Cheatham-12, Curtis 12.02 3 Meagan Ferguson-11, Lake Washington 12.10 4 Kristen Lomax-10, Stadium 12.25 5 Chanel James-10, Wilson 12.53 6 Catie Schuetzle-12, Shadle 12.65 7 Latasha Traylor-11, Mt Tahoma 12.70 Asha Biney-12, Franklin DQ
Top of Page
4A Girls 200 Meter Dash Friday - 6:45 PM - Prelim. Saturday - 2:40 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 200 METER DASH w-1.74 1 Teri Cheatham-12, Curtis 25.25 2 Brianna Okoro-9, Bellarmine Prep 25.91 3 Melantha Jenkins-12, Redmond 25.98 4 Chanel James-10, Wilson 26.20 5 Chelsea Bradley-11, Marysville-Pilchuck 26.24 6 Natalie Abersfeller-12, Kennewick 26.42 7 Kanisha Draper-10, Meadowdale 26.93 8 Lindsay Allred-11, Ferris 27.26 HEAT 2-4A GIRLS 200 METER DASH w-3.00 1 Princess Joy Griffey-11, Decatur 24.82 2 Kayla McKeirnan-10, Richland 26.15 3 Jacki Hill-9, Bremerton 26.17 4 Latasha Traylor-11, Mt Tahoma 26.45 5 Asha Biney-12, Franklin 26.57 6 Sarah Frey-12, Olympia 26.68 7 Stephanie Hill-11, Wenatchee 26.96 8 Jessica Hinton-11, Lake Stevens 26.97 FINALS-4A GIRLS 200 METER DASH w-1.18 1 Princess Joy Griffey-11, Decatur 24.15 2 Teri Cheatham-12, Curtis 24.66 3 Brianna Okoro-9, Bellarmine Prep 25.45 4 Jacki Hill-9, Bremerton 25.64 5 Kayla McKeirnan-10, Richland 25.70 6 Melantha Jenkins-12, Redmond 25.81 7 Chelsea Bradley-11, Marysville-Pilchuck 26.18 8 Chanel James-10, Wilson 26.26
Top of Page
4A Girls 400 Meter Dash Friday - 2:35 PM - Prelim. Saturday - 1:05 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 400 METER DASH 1 Melantha Jenkins-12, Redmond 56.69 2 Chantea Watson-12, Port Angeles 56.97 3 Natalie Abersfeller-12, Kennewick 57.79 4 Eleanor Siler-9, Lewis & Clark 58.60 5 Kathryn Mertens-11, Olympia 59.25 6 Brittany Young-10, Spanaway Lake 59.45 7 Shannon Gutierrez-12, Central Kitsap 59.93 8 Lily Albin-10, Shorewood 64.71 HEAT 2-4A GIRLS 400 METER DASH 1 Becca Noble-12, Rogers(Sp) 54.68 2 Kristin Felderman-11, Tahoma 57.91 3 Amanda Gius-12, Auburn-Riverside 57.98 4 Megan O'Connell-10, Skyline 58.21 5 Corrina O'Brien-11, Gonzaga 58.33 6 Bridgette Walker-10, Oak Harbor 59.99 7 Kristi Kingma-9, Jackson 60.50 8 Stephanie denHartigh-11, Skyview 60.86 FINALS-4A GIRLS 400 METER DASH New Meet Record 1 Becca Noble-12, Rogers(Sp) 54.14 2 Melantha Jenkins-12, Redmond 56.88 3 Kristin Felderman-11, Tahoma 57.52 4 Chantea Watson-12, Port Angeles 57.57 5 Amanda Gius-12, Auburn-Riverside 57.58 6 Corrina O'Brien-11, Gonzaga 57.75 7 Natalie Abersfeller-12, Kennewick 57.83 8 Megan O'Connell-10, Skyline 58.40
Top of Page
4A Girls 800 Meter Run Friday - 12:40 PM - Prelim. Saturday - 2:25 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 800 METER RUN 1 Cori Moore-11, Everett 2:13.67 2 Anna Kalbrener-9, Gig Harbor 2:16.41 3 Brittany Henderson-9, Prairie 2:16.58 4 Morgan Dunley-11, Wenatchee 2:16.59 5 Lindsey Nietmann-12, Juanita 2:17.14 6 Yasmeen Colis-11, Walla Walla 2:17.30 7 Megan Kelly-12, Bellarmine Prep 2:24.40 8 Becky Williams-11, Decatur 2:28.61 HEAT 2-4A GIRLS 800 METER RUN 1 Brie Felnagle-12, Bellarmine Prep 2:17.12 2 Haley Nemra-9, Marysville-Pilchuck 2:17.29 3 Becca Noble-12, Rogers(Sp) 2:17.57 4 Jordan Huegli-9, Edmonds-Woodway 2:19.68 5 Cheri Watson-10, Olympia 2:20.80 6 Suzie Strickler-12, Richland 2:21.71 7 Adrienne Nova-12, Lake Washington 2:21.77 8 Jordan Rockwell-10, Bellarmine Prep 2:25.40 FINALS-4A GIRLS 800 METER RUN New Meet Record 1 Becca Noble-12, Rogers(Sp) 2:08.61 2 Brie Felnagle-12, Bellarmine Prep 2:09.34 3 Cori Moore-11, Everett 2:13.25 4 Lindsey Nietmann-12, Juanita 2:18.57 5 Brittany Henderson-9, Prairie 2:18.87 6 Haley Nemra-9, Marysville-Pilchuck 2:20.12 7 Morgan Dunley-11, Wenatchee 2:21.89 8 Anna Kalbrener-9, Gig Harbor 2:22.71
Top of Page
4A Girls 1600 Meter Run Saturday - 12:15 PM - Finals 4A GIRLS 1600 METER RUN New Meet Record 1 Brie Felnagle-12, Bellarmine Prep 4:42.28 2 Nicole Cochran-9, Bellarmine Prep 4:51.59 3 Jessica Pixler-11, Eastlake 4:58.11 4 Kailey Campbell-11, Ballard 4:58.40 5 Megan O'Reilly-11, Mt. Spokane 5:02.82 6 Kristen Ballinger-10, Wenatchee 5:03.22 7 Stephanie Sipes-11, Gig Harbor 5:04.32 8 Katrina Drennen-10, Sumner 5:05.15 Kara Sporrong-10, Snohomish 5:05.72 Yasmeen Colis-11, Walla Walla 5:08.74 Kesslee Payne-10, Gig Harbor 5:09.68 Anna Kalbrener-9, Gig Harbor 5:10.82 Whitney Porter-12, Lewis & Clark 5:11.08 Kate Southcote-Want-10, Edmonds-Woodway 5:16.31 Amanda Westrick-11, Sumner 5:23.67 Alyson Piccolo-10, Stanwood 5:33.62
Top of Page
4A Girls 3200 Meter Run Friday - 8:00 PM - Finals 4A GIRLS 3200 METER RUN 1 Brie Felnagle-12, Bellarmine Prep 10:27.68 2 Nicole Cochran-9, Bellarmine Prep 10:36.39 3 Megan O'Reilly-11, Mt. Spokane 10:48.27 4 Kara Sporrong-10, Snohomish 10:49.54 5 Whitney Porter-12, Lewis & Clark 10:51.06 6 Jessica Pixler-11, Eastlake 11:00.03 7 Kesslee Payne-10, Gig Harbor 11:04.15 8 Katrina Drennen-10, Sumner 11:06.94 Stephanie Sipes-11, Gig Harbor 11:15.06 Danielle Hutchison-11, Evergreen(Van) 11:18.66 Kate Southcote-Want-10, Edmonds-Woodway 11:19.18 Alyssa Daw-11, Redmond 11:20.24 Kristen Ballinger-10, Wenatchee 11:26.17 Alyson Piccolo-10, Stanwood 11:54.12 Sammantha Godfrey-12, South Kitsap 12:09.38 Chelsea Momany-10, Lewis & Clark 12:24.10
Top of Page
4A Girls 100 High Hurdles Friday - 10:55 AM - Prelim. Saturday - 10:40 AM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 100 HIGH HURDLES w-3.03 1 Christina Tupper-12, Skyline 15.04 2 Michaela Haggett-11, Kamiakin 15.32 3 Angelica Flynn-12, Lincoln 15.38 4 Galia Deitz-9, Richland 15.67 5 Julie Futch-11, Auburn-Riverside 16.28 6 Natalie Kirk-10, Olympia 16.32 7 Allysen Halsen-12, Gig Harbor 16.64 8 Angelica Lizak-11, Cascade 19.67 HEAT 2-4A GIRLS 100 HIGH HURDLES w-2.61 1 Asuba Alley-Barnes-12, Garfield 15.79 2 Brandie Edwards-11, Lake Stevens 15.94 3 Syreeta Martin-12, Wilson 15.99 4 Lauren Haynes-12, Auburn 16.22 5 Brooklyn Holton-10, Arlington 16.88 6 Victoria Benson-12, University 16.90 7 Caroline Hedel-10, Richland 17.03 8 Bree LeRoy-9, Gig Harbor 18.69 FINALS-4A GIRLS 100 HIGH HURDLES W-2.08 1 Angelica Flynn-12, Lincoln 14.81 2 Christina Tupper-12, Skyline 14.89 3 Michaela Haggett-11, Kamiakin 15.13 4 Asuba Alley-Barnes-12, Garfield 15.13 5 Syreeta Martin-12, Wilson 15.20 6 Brandie Edwards-11, Lake Stevens 15.58 7 Galia Deitz-9, Richland 15.68 8 Lauren Haynes-12, Auburn 15.70
Top of Page
4A Girls 300 Low Hurdles Friday - 6:05 PM - Prelim. Saturday - 1:50 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Amy Patawaran-12, Olympic 44.76 2 Julie Futch-11, Auburn-Riverside 45.20 3 Lauren Haynes-12, Auburn 45.49 4 Asuba Alley-Barnes-12, Garfield 46.04 5 Kendra Monroe-12, Stanwood 46.73 6 Morgan Clem-9, Eastmont 46.81 7 Aly Spear-11, Ferris 47.17 8 Brittany Gates-11, Monroe 48.48 HEAT 2-4A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Heidi Dimmitt-12, Wenatchee 44.81 2 Syreeta Martin-12, Wilson 45.48 3 Jocelyn Bement-12, Kamiakin 46.03 4 Dani Seibert-12, Juanita 46.66 5 Jessica Duran-11, Kent-Meridian 47.00 6 Paige Farr-11, Kentlake 47.60 7 Brandie Edwards-11, Lake Stevens 48.02 8 Angelica Flynn-12, Lincoln 49.66 FINALS-4A GIRLS 300 LOW HURDLES 1 Heidi Dimmitt-12, Wenatchee 43.40 2 Syreeta Martin-12, Wilson 43.79 3 Julie Futch-11, Auburn-Riverside 44.13 4 Lauren Haynes-12, Auburn 44.19 5 Amy Patawaran-12, Olympic 44.49 6 Jocelyn Bement-12, Kamiakin 45.37 7 Dani Seibert-12, Juanita 46.49 Asuba Alley-Barnes-12, Garfield dq `
Top of Page
4A Girls 4x100 Meter Relay Friday - 1:35 PM - Prelim. Saturday - 12:35 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Franklin 48.18 2 Wilson 48.60 3 Curtis 49.29 4 Wenatchee 49.29 5 Heritage 49.68 6 Auburn-Riverside 49.69 7 Lewis & Clark 50.01 8 Stanwood 50.18 HEAT 2-4A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Eastmont 48.43 2 Skyline 48.97 3 Bellarmine Prep 49.13 4 Stadium 49.31 5 Kamiakin 49.50 6 Olympia 49.76 7 Marysville-Pilchuck 50.21 8 Lake Stevens 51.57 FINALS-4A GIRLS 4X100 METER RELAY 1 Bellarmine Prep 48.72 2 Wilson 48.86 3 Skyline 49.04 4 Wenatchee 49.52 5 Curtis 49.53 6 Stadium 49.81 7 Franklin 56.63 Eastmont dq
Top of Page
4A Girls 4x200 Meter Relay Friday - 7:35 PM - Prelim. Saturday - 3:15 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Wilson 1:44.24 2 Wenatchee 1:44.34 3 Bellarmine Prep 1:44.35 4 Kamiakin 1:44.58 5 Tahoma 1:45.53 6 Garfield 1:45.77 7 Stadium 1:47.90 8 Meadowdale 1:48.92 HEAT 2-4A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Decatur 1:44.60 2 Lewis & Clark 1:44.61 3 Franklin 1:45.68 4 Skyview 1:46.33 5 Ferris 1:46.45 6 Curtis 1:47.62 7 Lake Stevens 1:47.86 8 Arlington 1:48.96 FINALS-4A GIRLS 4X200 METER RELAY 1 Bellarmine Prep 1:43.35 2 Wilson 1:44.06 3 Lewis & Clark 1:44.08 4 Kamiakin 1:44.41 5 Wenatchee 1:44.66 6 Decatur 1:44.66 7 Tahoma 1:44.78 8 Franklin 1:50.73
Top of Page
4A Girls 4x400 Meter Relay Friday - 9:00 PM - Prelim. Saturday - 3:55 PM - Finals HEAT 1-4A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Olympia 3:59.15 2 Shadle Park 4:00.95 3 Ferris 4:01.66 4 Marysville-Pilchuck 4:02.91 5 Skyline 4:07.30 6 Sumner 4:10.34 7 Edmonds-Woodway 4:12.86 8 Gig Harbor 4:14.08 HEAT 2-4A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Wenatchee 3:58.74 2 Eastmont 3:59.50 3 Spanaway Lake 3:59.68 4 Bellarmine Prep 4:03.86 5 Juanita 4:04.25 6 Auburn-Riverside 4:04.41 7 Mountain View 4:09.90 8 Lake Stevens 4:09.99 FINALS-4A GIRLS 4X400 METER RELAY 1 Eastmont 3:54.69 2 Wenatchee 3:55.16 3 Olympia 3:57.55 4 Shadle Park 4:00.63 5 Spanaway Lake 4:00.99 6 Bellarmine Prep 4:02.80 7 Marysville-Pilchuck 4:04.32 8 Ferris 4:04.75
Top of Page
4A Girls Shot Put Saturday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS SHOTPUT 1 Whitney Hooks-11, Cascade 46-07 2 Erica Chaney-11, Gonzaga 41-04 3 Corissa Hutchinson-12, Mead 40-05 4 Devina Malietufa-12, Curtis 38-11 5 Shannon Harvey-12, Olympia 38-05.5 6 Ashley Dion-12, Shelton 37-08.5 7 Elisa Bryant-10, Inglemoor 36-11.5 8 Kelsey Brennan-9, Monroe 36-09.5 Samantha Damiano-10, Mt. Spokane 36-05.5 Stefania Green-12, Marysville-Pilchuck 35-09 Megan Tyler-11, Kentwood 35-07 Dana McClendon-9, University 35-04.5 Mileka Grager-9, Enumclaw 35-01.5 Tonya Bryant-12, Inglemoor 34-08 Emilee Sisco-11, Enumclaw 34-02.5 Tanisha Morales-12, Heritage 33-07.5
Top of Page
4A Girls Discus Friday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS DISCUS 1 Whitney Hooks-11, Cascade 145-06 2 Corissa Hutchinson-12, Mead 139-10 3 Elisa Bryant-10, Inglemoor 131-09 4 Rainey Kulp-12, Shadle 126-09 5 Carly Mauch-12, Pasco 126-07 6 Amy Danielson-12, Kennewick 125-07 7 Megan Tyler-11, Kentwood 120-05 8 Janel Alyea-11, Cascade 119-03 Kathryn Keefe-12, Curtis 114-11 Nicole Luckenbach-12, Snohomish 112-03 Amy Donovan-11, Prairie 111-09 Tanisha Morales-12, Heritage 109-08 Mari Bingham-10, Mt Tahoma 108-03 Shannon Harvey-12, Olympia 106-06 Tina Loving-12, Hudson's Bay 101-10 Stefanie Winter-11, Juanita 100-05
Top of Page
4A Girls Javelin Saturday - 9:30 AM - Prelim. & Finals 4A GIRLS JAVELIN 1 Carly Mauch-12, Pasco 138-04 2 Amanda Welch-11, Pasco 132-00 3 Jasmine McCormack-12, Arlington 131-11 4 Brittany Aanstad-10, Lake Stevens 128-09 5 Shyanna Davis-12, Heritage 128-04 6 Jessica McFarland-12, Auburn-Riverside 127-01 7 Ashley Grayson-12, Heritage 125-04 8 Lyndsee Landon-11, Richland 124-02 Alli Krous-11, Eisenhower 124-01 Valerie Ng-12, Bothell 119-00 Louise Reina-12, Juanita 118-06 Lauren Sego-11, Shorewood 114-04 Jessica Lindberg-12, Bremerton 114-03 Britt Girr-12, Port Angeles 110-03 Chelsea Pruiett-11, North Kitsap 102-11 Ashleigh Beard-11, Hudson's Bay 99-09
Top of Page
4A Girls Long Jump Friday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS LONG JUMP 1 Christina Tupper-12, Skyline 18-09.25 2 Catie Schuetzle-12, Shadle 17-01.25 3 Sara Klein-11, Olympia 16-10.25 4 Betsy Ware-11, Marysville-Pilchuck 16-08.25 5 Ashley Henry-11, Pasco 16-08 6 Julie Futch-11, Auburn-Riverside 16-07 7 Katelon Redmon-10, Mt. Spokane 16-05.75 8 Kayla McKeirnan-10, Richland 16-05.5 Corrie Kutkey-12, Evergreen(Van) 16-03 Amirah Karim-11, Franklin 16-01.5 Brittney Smith-12, Kentlake 16-01 Kimberly Pence-12, Stanwood 15-11.25 Rachael Forbis-11, Shelton 15-10.5 Kelsey Motanic-11, Skyview 15-09.25 Latasha Traylor-11, Mt Tahoma 15-09 Dawnia Sudweeks-10, Stanwood 15-07
Top of Page
4A Girls Triple Jump Saturday - 12:00 PM - Prelim. & Finals 4A GIRLS TRIPLE JUMP 1 Christina Tupper-12, Skyline 40-04 2 Catie Schuetzle-12, Shadle 39-00 3 Jessica Yates-9, Snohomish 37-04.5 4 Sara Klein-11, Olympia 37-03.75 5 Laura Thom-12, Woodinvllle 37-01.75 6 Natalie Abersfeller-12, Kennewick 36-08.75 7 Kelsi Kippola-10, Lake Stevens 36-04.25 8 Kimberly Pence-12, Stanwood 36-04 Ashley Grayson-12, Heritage 35-01 Brittany Smith-12, Kentlake 35-00.5 Anya Sergeeva-12, Kennewick 34-07.5 Katelon Redmon-10, Mt. Spokane 34-05.25 Corrie Kutkey-12, Evergreen(Van) 33-10.75 Jordyn Woodke-9, Todd Beamer 33-02.75 Candice Missouri-10, Evergreen(Van) ND Allysen Halsen-12, Gig Harbor ND
Top of Page
4A Girls High Jump Friday - 9:30 AM - Finals 4A GIRLS HIGH JUMP 1 Jasmine Kelly-11, Skyview 5-09.0 2 Briann January-12, Lewis & Clark 5-08.0 3 Kelly McNamee-9, Ferris 5-06.0 4 Sara Klein-11, Olympia 5-04.0 5 Brittany Aanstad-10, Lake Stevens 5-04.0 6 Katie Kuntz-10, Wenatchee 5-02.0 7 Tina Shoemake-11, Woodinvllle 5-02.0 8 Shanle Besett-12, Curtis 5-02.0 KC Fossum-10, North Kitsap 5-00.0 Kari O'Sullivan-11, Arlington 5-00.0 Janelle Landers-11, Wilson 5-00.0 Cara Strelke-11, Skyline 4-10.0 Erin Hacker-10, Gig Harbor 4-10.0 Jennifer Wamsley-9, Thomas Jefferson 4-10.0 Hailey Flicklin-10, Central Valley 4-10.0 Hailee Drege-11, Arlington NH
Top of Page
4A Girls Pole Vault Saturday - 9:30 AM - Finals 4A GIRLS POLE VAULT 1 Kristi Metzger-12, Shelton 11-00.0 2 Melissa Peaslee-10, Gig Harbor 10-09.0 3 Laura Bulander-12, Snohomish 10-06.0 4 Jenna Marshall-11, Auburn-Riverside 10-06.0 5T Jaime Villa-12, Kamiakin 10-03.0 5T Erica Ziegler-11, Mt. Spokane 10-03.0 7 April Axtell-12, Kamiakin 10-03.0 8 Brittany Aanstad-10, Lake Stevens 10-00.0 Molly Lewis-11, Gig Harbor 9-06.0 Kjersti Gedde-9, Olympia 9-06.0 Tiffany Nicholas-12, Bothell 9-06.0 Taylor Fjeran-10, Kamiak 9-06.0 Elena Dominguez-10, Wenatchee 9-06.0 Kaitlyn Roberts-11, Kentridge 9-00.0 Chelsea Nicholas-11, Bothell 9-00.0 Kiersten Lushenko-11, Battle Ground 8-06.0
Top of Page