PASCO INVITATIONAL
TRACK MEET
APRIL 17, 2004

GIRLS RUNNING EVENTS-RESULTS


Ev #1 GIRLS 100M DASH            Ev #2 GIRLS 200M DASH           Ev #3 GIRLS 400M DASH
Ev #4 GIRLS 800M RUN             Ev #5 GIRLS 1600M RUN           Ev #6 GIRLS 3200M RUN
Ev #7 GIRLS 100 HIGH HURDLES     Ev #8 GIRLS 300 HURDLES         Ev #9 GIRLS 4 X100M RELAY
Ev #10 GIRLS 4 X200M RELAY       Ev #11 GIRLS 4x400 RELAY        Ev #12 GIRLS MEDLEY RELAY

100 METER DASH-GIRLS-PASCO INVITE-2004
PLACE RUNNER-SCHOOL                           FINALS TIME PREL. TIME
1     LaShawnda Porter-12-Kent-Meridian          12.65      12.39
2     Katherine Reynolds-10-University Prep      12.71      12.57
3     Meagan Ferguson-10-Lake Washington         12.84      12.53
4     Ashley Taylor-Benson                       12.98      12.27
5     Jamie Carver-12-W.F. West                  13.03      12.76
6     Kayla McKeirnan-9-Richland                 13.13      12.95
7     Leanne Bellar-12-Bellevue                  13.28      12.82
8     Alex Butler-11-Gonzaga Prep                13.41      12.84
9     Stephanie Hardin-12-Kennedy                13.43      12.92
10    Chanel James-9-Wilson                      13.56      13.00
      Melissa Guthrie-11-Hanford                            13.03
      Teri Vanlandingham-11-Snohomish                       13.08
      Erin Quick-12-Ferris                                  13.09
      Amanda Gius-11-Auburn-Riverside                       13.10
      Kristen Dormaier-12-ACH                               13.10
      Andrea Muehling-12-Pullman                            13.11
      Jenny White-12-Oak Harbor                             13.12
      L'shray Jones-9-Lincoln                               13.12
      Candice Missouri-9-Evergreen(Van)                     13.20
      Unisha Butler-12-Curtis                               13.21
      Jessica Smith-12-Skyview                              13.24
      McKayla Sutton-12-Selah                               13.25
      Maria Johnson-12-Mt Spokane                           13.27
      Brittany Sparks-10-Kamiakin                           13.27
      Shiea Malmoe-12-University HS                         13.30
      Kelly Walton-Rainier Beach                            13.34
      Marisa Schneider-12-Lake City                         13.40
      Shelby Palmer-11-Bellingham                           13.44
      Kira Jones-10-Sammamish                               13.48
      Jill Bughi-10-Walla Walla                             13.52
      Anisa Holt-9-Heritage                                 13.52
      Amanda Brown-11-A.C. Davis                            13.53
      Chandry Moore-12-Everett                              13.59
      Melanie Estes-11-Redmond                              13.59
      Silka Chavallo-12-Kennewick                           13.60
      Karli Thomas-10-West Valley(Yak)                      13.61
      Brittney Casper-11-Connell                            13.62
      Jessica Stebbins-10-Mead                              13.67
      Tina Shoemake-10-Woodinville                          13.77
      Megan Schmit-10-Columbia River                        13.78
      Danielle Lewis-11-John Rogers                         13.99
      Dana Marshall-11-Bothell                              14.00
      Lakeshia Brewer-Lindbergh                             14.08
      Amanda Chartier-12-Shadle Park                        14.13
      Stephanie Bonkemeyer-10-Camas                         14.31
      Sarina Fandler-9-Mountain View                        18.69


Top of Page
200 METER DASH-GIRLS-PASCO INVITE-2004 PLACE RUNNER-SCHOOL FINALS TIME PREL. TIME 1 LaShawnda Porter-12-Kent-Meridian 24.51 25.59 2 Sara Callier-Benson 25.12 24.93 3 Jaqua Williams-11-Rainier Beach 25.53 25.25 4 Jessica Hinton-11-Lake Stevens 26.00 25.82 5 Rachael Kearcher-12-Shelton 26.03 26.23 6 Kristin Felderman-10-Tahoma 26.11 26.35 7 Kayla McKeirnan-9-Richland 26.14 26.32 8 Brittany Rozier-12-Central Kitsap 26.18 25.91 Kasey Hostetler-11-Hanford 26.25 26.29 Teri Cheatham-11-Curtis 26.09 Maria Johnson-12-Mt Spokane 26.37 Meagan Garcia-12-Lake City 26.41 Jenny White-12-Oak Harbor 26.42 Catie Schuetzle-11-Shadle Park 26.66 Stephanie Hill-10-Wenatchee 26.72 Kristen Dormaier-12-ACH 26.80 Natalie Abersfeller-11-Kennewick 26.87 Angela Burt-12-Bellingham 26.91 Lindsey Goodman-11-Capital(ID) 26.92 Andrea Muehling-12-Pullman 26.98 Teri Vanlandingham-11-Snohomish 27.00 Erin Shively-12-Riverside Christian 27.01 Allison Craven-11-West Valley(Yak) 27.02 Anna Walters-10-North Central 27.06 Jenny Russell-11-Kennedy 27.14 Jeva Morton-12-Sehome 27.30 Ashley Perez-10-Pasco 27.53 Madison Bush-12-Bellevue 27.57 Shiea Malmoe-12-University HS 27.58 Jalia' Braxton-11-Lincoln 27.59 Mandi Millman-10-Mt Baker 27.63 Rachael Purdy-12-Bothell 27.70 Lauren Haynes-11-Auburn HS 27.72 Chanel James-9-Wilson 27.73 Hayley Poole-11-Lake Washington 27.78 Kim Bendio-11-East Valley(Sp) 27.82 Megan Price-11-West Valley(Sp) 27.89 Anisa Holt-9-Heritage 27.94 McKayla Sutton-12-Selah 28.06 Chandry Moore-12-Everett 28.10 Christine Antony-12-Sammamish 28.12 Erika Hickerson-11-Ferris 28.30 Caitlin O'Dever-Lewis-12-Naches 28.68 Allison Kellmer-9-Camas 28.94 LeighAnn Price-12-Skyview 32.79
Top of Page
400 METER DASH-GIRLS-PASCO INVITE-2004 PL RUNNER-SCHOOL FINALS TIME 1 Becca Noble-11-John Rogers 54.93 2 Cori Moore-10-Everett 57.17 3 Katherine Reynolds-10-University Prep 58.09 4 Rachael Kearcher-12-Shelton 58.21 5 Leanne Bellar-12-Bellevue 58.24 6 Sierra Henderson-12-Auburn HS 58.67 7 Marcella Ford-12-A.C. Davis 58.87 8 Amanda Gius-11-Auburn-Riverside 59.37 Rachael Johnson-9-West Valley(Yak) 59.48 Kristin Felderman-10-Tahoma 59.50 Natalie Abersfeller-11-Kennewick 59.80 Melantha Jenkins-11-Redmond 59.81 Alex Montgomery-9-Lincoln 60.10 Rubie Palmer-12-Cheney 60.26 Lindsey Goodman-Capital(ID) 60.56 Sasha Tucker-10-Lake City 60.59 Lisa Mensonides-11-Tacoma Baptist 60.59 Anna Walters-10-North Central 60.90 Katherine East-10-South Whidbey 60.99 LeighAnn Price-12-Skyview 61.15 Alex Jones-Benson 61.15 Jocelyn Charette-10-Curtis 61.20 Monica Beard-10-Lake Stevens 61.46 Ashley Perez-10-Pasco 61.52 Jenny Morris-12-Jackson 61.70 Robyn Robblee-10-Ellensburg 61.74 Kelsey Schulz-12-Lake Washington 61.76 Alana Macwhorter-10-Bainbridge 61.78 Danielle Shimota-11-Sehome 61.89 Laura Henderson-10-Kentridge 62.13 Mandi Millman-10-Mt Baker 62.25 Mara Ryan-10-Mead 62.30 Blake Loos-9-Othello 62.40 Adrienne Duval-10-Central Valley 62.40 Jessica Bates-9-Ferris 62.47 Chelsy Skaw-12-Gonzaga Prep 62.93 Cassie Behrendt-12-Fife 63.06 Jessica Thomas-12-Richland 63.17 Renee Before-10-Shadle Park 63.39 Vanessa Edwards-11-Kentwood 63.46 Shanik Taylor-Eisenhower 63.46 Kate Newman-9-Sammamish 63.59 Erinn Walter-9-Kamiakin 63.70 Stephanie Bonkemeyer-10-Camas 63.82 Kate Griffith-11-Walla Walla 63.96 Casey Thomas-12-Selah 63.99 Nneka Bolden-10-Garfield 64.12 Shannon Gutierrez-11-Central Kitsap 64.27 Elizabeth Marshall-11-Clarkston 64.37 Danielle Druffel-10-Pullman 65.00 Autumn Belford-11-Sumner 65.02 Olyvia Essien-Lindbergh 65.20 Deborah Spencer-Rainier Beach 65.60 Tabatha Adaszewski-11-Hazen 65.86 Eileen Dempsey-11-University HS 66.00
Top of Page
800 METER RUN-GIRLS-PASCO INVITE-2004 PL RUNNER-SCHOOL FINALS TIME 1 Cori Moore-10-Everett 2:14.42 2 Becca Noble-11-John Rogers 2:15.78 3 Jackie Carter-12-Bishop Kelly 2:16.52 4 Veronica Ivey-12-Bainbridge 2:17.84 5 Anna Layman-10-Central Valley 2:19.96 6 Corrina O'Brien-10-Gonzaga Prep 2:20.12 7 Dani Schuster-12-Kamiakin 2:20.31 8 Ryan Torpie-10-Mead 2:20.61 Emi Parker-10-Curtis 2:20.63 Isley Gonzalez-12-Sunnyside 2:21.16 Lauren Flynn-10-Sehome 2:21.89 Morgan Ingersoll-12-Richland 2:22.29 Kalle Harris-12-Auburn HS 2:22.48 Lindsey Kemp-11-Heritage 2:22.63 Claire Frost-12-Lake Washington 2:22.67 Andrea Brown-12-Mt Baker 2:22.88 Amber Looslie-Elgin(OR) 2:23.01 Breanna Sande-11-Lake City 2:23.39 Claudia Bishop-12-Bellevue 2:23.63 Brandee Devine-10-Sumner 2:24.53 Stephanie Melrose-11-Hazen 2:25.09 Kendall Becker-12-Garfield 2:25.13 Nicole Cullop-12-Bellingham 2:25.40 Morgan Dunley-10-Wenatchee 2:25.52 Leslie Otto-11-Interlake 2:25.65 Whitney Ramsey-11-North Central 2:26.15 Emily Timmer-11-Tacoma Baptist 2:26.41 Amanda Stopa-10-Snohomish 2:26.79 Emily Miller-12-Woodinville 2:27.02 Naomi Dale-12-Fife 2:27.07 Mary Labbee-11-Riverside Christian 2:27.12 Chelsea VanDeBrake-10-West Valley(Yak) 2:27.38 Carlie McCoy-10-Redmond 2:27.47 Kelsey Hentges-10-East Valley(Sp) 2:27.77 Emily Schick-9-Squalicum 2:28.01 Samantha Dahlstrom-10-Eisenhower 2:28.35 Karlie Eylander-12-Auburn-Riverside 2:29.19 Alex McNairy-11-Ferris 2:29.53 Cydney Knight-9-Connell 2:29.72 Yasmeen Colis-10-Walla Walla 2:29.81 Anne Staheli-10-Hanford 2:29.82 Rochelle Duane-11-Olympic 2:31.78 Laice Valera-9-Jackson 2:32.52 Cara Damminga-11-Columbia River 2:32.99 Samantha Sondag-10-Jesuit 2:33.00 Vanessa Edwards-11-Kentwood 2:33.13 Leanne Spinazola-12-Capital(ID) 2:35.01 Meaghan McCluskey-10-Gig Harbor 2:37.72
Top of Page
1600 METER RUN-GIRLS-PASCO INVITE-2004 PL RUNNER-SCHOOL FINALS TIME 1 Amie Dahnke-12-University HS 5:00.39 2 Stephanie Sipes-10-Gig Harbor 5:07.08 3 Lynsey Stepan-10-Mountain View 5:08.24 4 Lucy Miller-12-Snohomish 5:08.77 5 Kelsey Walker-10-Bellevue 5:09.80 6 Breanna Sande-11-Lake City 5:10.98 7 Kristen Ballinger-9-Wenatchee 5:13.82 8 Patricia Loughlin-11-Jesuit 5:14.14 Adrienne Nova-11-Lake Washington 5:16.54 Katie O'Neil-12-Bishop Kelly 5:18.38 Cydney Knight-9-Connell 5:20.66 Sara Thon-12-Squalicum 5:20.87 Amber Looslie-Elgin(OR) 5:21.27 Lisa Anderberg-10-Kamiak HS 5:21.88 Cami Nelson-10-Shadle Park 5:22.82 Courtney Matthews-9-Hazen 5:24.40 Sarah Benson-12-Kentridge 5:24.51 Brittani Moehnert-9-Eastmont 5:25.18 Shiloh Deitz-11-Mt Spokane 5:26.09 Ali Jones-10-Capital(ID) 5:26.37 Ashley McDougall-12-Redmond 5:26.52 Mikell Gibbons-12-Eisenhower 5:27.71 Mary Graesser-9-North Central 5:27.73 Amy Blodgett-12-Kamiakin 5:29.72 Katie Porter-11-Olympic 5:33.29 Tiffany Heward-9-Evergreen(Van) 5:34.52 Nancy Godsey-11-South Whidbey 5:35.35 Tracy Bowen-11-Riverside(WA) 5:35.61 Bailey Grandstrom-11-Lake Stevens 5:36.77 Amelia Bethke-10-Sehome 5:37.24 Kimmy Adamson-10-East Valley(Sp) 5:39.64 Kaitlin Rohde-12-Mt Baker 5:40.14 Alli Price-9-Mead 5:40.81 Carla Hedengren-Richland 5:42.02 Ariel Taylor-Capital(WA) 5:42.04 Hilary Schniedmiller-12-Walla Walla 5:51.56 Mariya Golonko-10-Lynnwood 5:50.34 Kendra Rosenberg-12-Sumner 5:58.01 Carly Woolman-12-West Valley(Yak) 6:03.49
Top of Page
3200 METER RUN-GIRLS-PASCO INVITE-2004 PL RUNNER-SCHOOL FINALS TIME 1 Stephanie Lenihan-12-A.C. Davis 10:45.90 2 Megan O'Reilly-10-Mt Spokane 11:13.80 3 Casey Stepan-12-Mountain View 11:17.62 4 Amber Nickelson-12-Lake Stevens 11:20.59 5 Rachel Belt-12-Bainbridge 11:23.01 6 Kait Hurley-12-Jesuit 11:23.50 7 Julie Devlin-12-Ferris 11:30.13 8 Karin Rohde-12-Mt Baker 11:35.61 9 Michelle Schubert-10-West Valley(Yak) 11:38.24 10 Alyssa Modrell-11-Snohomish 11:39.44 11 Molly Cole-12-West Valley(Sp) 11:39.64 12 Anne Hinckley-9-Hazen 11:42.58 13 Katja Palm-Loevslett-11-Capital(ID) 11:43.23 14 Katie Porter-11-Olympic 11:45.79 15 Whitney Porter-11-Lewis & Clark 11:46.28 16 Kristi Jensen-11-Kamiakin 11:47.25 17 Ruth Becker-12-Selah 11:50.67 18 Janelle Probst-12-Mead 11:53.89 19 Katherine Ellis-10-Columbia River 11:54.75 20 Stephanie Whittaker-11-North Central 11:56.46 21 Arlana Byers-9-Pullman 11:58.91 22 Alex McKee-10-Bellevue 11:59.55 23 Cristina Pineda-11-Eisenhower 11:59.79 24 Danielle Hutchison-10-Evergreen(Van) 12:02.93 25 Elizabeth Betterbed-10-Gig Harbor 12:10.92 26 Allison Graham-10-Jackson 12:11.44 27 Mara Engle-11-Bellingham 12:11.63 28 Kami Burse-12-Central Valley 12:20.04 29 Jackie Dargitz-11-Sehome 12:23.31 30 Danica McKenzie-11-Tacoma Baptist 12:24.94 31 Deborah Eckhouse-11-Kentwood 12:33.18 32 Danielle Slaughter-10-Shadle Park 12:37.32 33 Maddie Duvanich-11-Gonzaga Prep 12:43.59 34 Jo E Meyers-10-East Valley(Sp) 13:15.48
Top of Page
100 METER HIGH HURDLES-GIRLS-PASCO INVITE-2004 PLACE RUNNER-SCHOOL FINALS TIME PREL. TIME 1 Cassie Merkley-11-Cascade(Leavenworth) 15.31 15.33 2 Bianca Mathabane-Benson 15.32 15.13 3 Emily Dahl-12-John Rogers 15.50 15.80 4 Michaela Haggett-10-Kamiakin 15.76 15.34 5 Sharelle Wells-11-Riverside Christian 15.90 15.80 6 Brandie Edwards-10-Lake Stevens 16.12 15.60 7 Carly Osness-12-Snohomish 16.19 16.13 8 Cortney Hahn-12-Columbia River 16.31 16.00 9 Syreeta Martin-11-Wilson 17.13 16.17 10 Cassie Moore-12-Mead 17.53 16.40 Angelica Flynn-11-Lincoln 16.18 Heidi Dimmitt-11-Wenatchee 16.60 Melissa Bughi-12-Walla Walla 16.68 Grace Travis-12-Hanford 16.73 Erica Crosby-10-Kennewick 16.80 Christy Linde-10-Sunnyside 16.83 Ashley Price-12-Connell 16.90 Courtney Olsen-11-Squalicum 16.93 Kevette Sanchez-11-Garfield 17.00 Kayli McCallister-11-Eastmont 17.00 Katie Kimball-11-Cheney 17.03 Tara Leaman-10-Tacoma Baptist 17.10 Charley Brinkman-10-Lakeside 17.13 Nichola Neslin-12-Southridge 17.17 Ali McWeeny-10-Fife 17.20 Heather Strom-12-Mt Spokane 17.27 Doria Holbrook-12-Eisenhower 17.30 Destiny Fuller-12-Mountain View 17.33 Brenda Finney-11-Lake City 17.37 Amanda Gordon-11-Oak Harbor 17.40 Ann-Marie Doble-10-Olympic 17.43 Caitlin Bonney-10-Lynnwood 17.50 Kelsey Motanic-10-Skyview 17.57 Karissa Delay-12-Shorecrest 17.57 Katie Storey-11-East Valley(Sp) 17.60 Kelcy Tiger-12-Kentridge 17.67 Trista Delo-12-Auburn HS 17.67 Sandra Ray-11-Hazen 17.73 Victoria Benson-11-University HS 17.83 Jessica Laube-10-Sumner 17.90 Brianna Rockenstire-11-Jackson 18.03 Brie Knuttgen-11-Shadle Park 18.10 Ambria Brantner-11-West Valley(Yak) 18.17 Stephanie Krebs-11-North Central 18.57
Top of Page
300 METER LOW HURDLES-GIRLS-PASCO INVITE-2004 PL RUNNER-SCHOOL FINALS TIME 1 Heidi Dimmitt-11-Wenatchee 45.83 2 Taryn Adams-12-Lake Stevens 46.37 3 Emily Dahl-12-John Rogers 46.80 4 Lindsey Buttrey-12-W.F. West 47.01 5 Carly Osness-12-Snohomish 47.13 6 Sharelle Wells-11-Riverside Christian 47.24 7 Ashley Grayson-11-Heritage 47.29 8 Caroline Hedel-9-Richland 47.60 Charley Brinkman-10-Lakeside 47.85 Shanley Besett-11-Curtis 47.92 Caitlin Bonney-10-Lynnwood 47.96 Asuba Alley-Barnes-11-Garfield 48.00 Kayli McCallister-11-Eastmont 48.04 Brittney Casper-11-Connell 48.10 Holly Meyer-11-Lake City 48.13 Clarissa Cabbage-12-East Valley(Sp) 48.15 Gabrielle Parker-Benson 48.31 Katie Kimball-11-Cheney 48.32 Allison Body-10-Jackson 48.61 Grace Travis-12-Hanford 48.67 Lauren Haynes-11-Auburn HS 48.83 Niki Lesniak-11-Central Kitsap 49.22 Morganne Jenkins-11-Clarkston 49.24 Andrea Dickens-11-Pullman 49.24 Cassie Moore-12-Mead 49.37 Lindsey Clement-West Valley(Yak) 49.41 Jocelyn Bement-11-Kamiakin 49.48 Lisa Mensonides-11-Tacoma Baptist 49.57 Courtney Olsen-11-Squalicum 49.63 Morgan Easter-11-Evergreen(Van) 49.76 Syreeta Martin-11-Wilson 49.77 Hilary Van de Graaf-12-Sunnyside 49.97 Heather Strom-12-Mt Spokane 50.07 Chanel Griffen-11-Kentridge 50.16 Angelica Flynn-11-Lincoln 50.57 Lisa Haley-9-Central Valley 50.67 Ali McWeeny-10-Fife 50.79 Amanda Gordon-11-Oak Harbor 50.99 Caylee Betts-Woodinville 51.07 Jennifer Jewett-12-University HS 51.20 Alaina Smith-11-North Central 51.31 Kristin Follmer-11-Kent-Meridian 51.52 Melissa Bughi-12-Walla Walla 51.78 Brynn Stenslie-11-Hazen 51.87 Charlotte Smith-11-Southridge 52.19 Josselyn Meagley-10-West Valley(Sp) 54.12
Top of Page
GIRLS 4X100 RELAY-2004 PASCO INVITE 1-Curtis-49.24 2-Benson-49.48 3-Lake City-50.23 4-Richland-50.45 5-Eastmont-50.63 6-Kent-Meridian-50.85 7-Skyview-50.88 8-Rainier Beach-51.01 Lake Stevens -51.01 Evergreen(Van)-51.34 Lake Washington-51.37 Bainbridge-51.41 Kamiakin-51.42 Hanford-51.68 Walla Walla-51.70 Wilson-51.80 West Valley(Sp)-51.92 East Valley(Sp)-51.95 Columbia River-52.09 Lincoln-52.14 Riverside Christian-52.50 Kennewick-52.52 Sunnyside-52.55 Ferris-52.56 University HS-52.62 Wenatchee-52.66 South Whidbey-52.68 Central Kitsap-52.84 Snohomish-52.99 Lewis & Clark-53.07 Pullman-53.08 Oak Harbor-53.37 Auburn HS-53.54 Woodinville-53.68 Mead-54.29 Gonzaga Prep-54.43 Shorecrest-54.50 Arlington-54.52 Bothell-54.61 Shadle Park-54.75 Garfield-54.75 Jesuit-55.02 Clarkston-55.29 Bellingham-55.58 Sammamish-66.08
Top of Page
GIRLS 4X200 RELAY-2004 PASCO INVITE 1-Curtis- 1:43.21 2-Benson- 1:45.36 3-Lake Stevens - 1:45.43 4-Rainier Beach- 1:45.77 5-Lake City- 1:46.24 6-West Valley(Yak)- 1:47.14 7-Hanford- 1:47.27 8-Wenatchee- 1:47.32 Kennewick- 1:47.49 Lincoln- 1:47.62 Richland- 1:47.88 Bellingham- 1:47.96 Central Kitsap- 1:47.98 Bainbridge- 1:48.18 Gonzaga Prep- 1:48.20 Kamiakin- 1:48.31 Central Valley- 1:48.90 Evergreen(Van)- 1:49.04 Eastmont- 1:49.11 Wilson- 1:49.60 Shadle Park- 1:49.79 Ferris- 1:49.90 Walla Walla- 1:50.43 Bellevue- 1:51.04 Lewis & Clark- 1:51.28 Pullman- 1:51.73 Bothell- 1:51.77 Shorecrest- 1:51.78 Oak Harbor- 1:51.85 Skyview- 1:51.95 Woodinville- 1:52.01 Sammamish- 1:52.04 East Valley(Sp)- 1:52.07 Snohomish- 1:52.80 Auburn HS- 1:53.35 Clarkston- 1:53.64 Mead- 1:53.92 Lake Washington- 1:54.13 Garfield- 1:54.57 Arlington- 1:56.03
Top of Page
GIRLS 4X400 RELAY-2004 PASCO INVITE 1-Eastmont- 4:00.99 2-Lake City- 4:04.17 3-Gonzaga Prep- 4:04.76 4-Kennewick- 4:06.66 5-Wenatchee- 4:07.72 6-Bainbridge- 4:08.88 7-Central Valley- 4:09.36 8-North Central- 4:10.73 Riverside Christian- 4:11.44 Bellevue- 4:12.65 Skyview- 4:12.72 Lake Stevens - 4:13.80 Ferris- 4:13.88 Sehome- 4:13.94 Othello- 4:14.96 W.F. West- 4:14.83 Jesuit- 4:14.96 Everett- 4:15.11 Mead- 4:15.37 Richland- 4:15.58 Jackson- 4:16.18 Bellingham- 4:16.23 Shorecrest- 4:16.62 Garfield- 4:16.82 Lynnwood- 4:17.12 Lake Washington- 4:17.53 Lincoln- 4:17.55 Hazen- 4:18.02 Walla Walla- 4:18.82 West Valley(Sp)- 4:19.22 Lindbergh- 4:19.41 East Valley(Sp)- 4:19.90 Shadle Park- 4:20.60 Kamiakin- 4:21.34 Fife- 4:22.14 Columbia River- 4:22.20 Selah- 4:22.93 Pullman- 4:23.98 Woodinville- 4:25.08 Auburn HS- 4:28.25
Top of Page
GIRLS MEDLEY RELAY-2004 PASCO INVITE 1-Gig Harbor- 12:36.29 2-Mt Baker - 12:41.85 3-Jesuit- 12:44.11 4-Lake Stevens - 13:02.74 5-Eisenhower- 13:07.58 6-Mt Spokane- 13:11.86 7-Walla Walla- 13:18.33 8-Snohomish- 13:21.95 Auburn HS- 13:22.70 Lynnwood- 13:23.61 Puyallup- 13:25.52 Kentridge- 13:26.18 Jackson- 13:28.59 Fife- 13:28.73 Woodinville- 13:35.30 Lewis & Clark- 13:36.22 West Valley(Yak)- 13:39.93 Shadle Park- 13:41.42 Kamiakin- 13:43.26 Pullman- 13:46.61 Hanford- 13:48.29 Auburn-Riverside- 13:49.53 Mead- 13:49.70 University HS- 13:50.39 Sumner- 13:51.65 Central Valley- 13:55.22 South Whidbey- 13:55.55 Richland- 13:58.35 East Valley(Sp)- 13:59.08 Bellevue- 14:00.66 Pasco- 14:04.36 A.C. Davis- 14:06.24 Redmond- 14:06.72 Capital(WA)- 14:12.13 Connell- 14:17.46 Eastmont- 14:20.85 Ferris- 14:22.32 Bellingham- 14:24.83 Lindbergh- 14:24.90
Top of Page