Licensed to Pasco Senior High School   HY-TEK's Meet Manager 5/12/2011 07:47 PM
                        KI-BE SUB DIST MEET - 5/12/2011                        
                               KI-BE HIGH SCHOOL                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Riner, Chelsea            12 Connell                  13.50   2 
  2 Collins, Renee            10 Royal                    13.85   2 
  3 Korrell, Shanda           10 Connell                  13.93   2 
  4 Guajardo, Kendra          10 Columbia-Bur             14.03   2 
  5 Robertson, Josie          10 River View               14.12   2 
  6 Iverson, Tonya            10 Royal                    14.16   2 
  7 Clyde, Crystal            12 Connell                  14.53   1 
  8 Chapin, Breanna            9 Kiona Benton             15.43   1 
  9 White, Makayla             9 River View               15.49   1 
 10 Dixon, Willow             12 River View               16.04   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Peterson, Katelyln        10 Wahluke                  28.26   2 
  2 Korrell, Shanda           10 Connell                  28.39   2 
  3 Riner, Chelsea            12 Connell                  28.76   2 
  4 McCoy, Amber              11 River View               30.04   2 
  5 Paxton, Marriah           11 Columbia-Bur             30.26   1 
  6 Delay, Aubrey             12 Royal                    30.64   1 
  7 Johnson, Hattie           12 River View               31.65   1 
  8 Chapin, Breanna            9 Kiona Benton             32.35   1 
  9 Dixon, Willow             12 River View               33.44   1 
 
Girls 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Peterson, Katelyln        10 Wahluke                1:04.19  
  2 Clyde, Crystal            12 Connell                1:07.50  
  3 Paxton, Marriah           11 Columbia-Bur           1:08.34  
  4 Johnson, Hattie           12 River View             1:10.70  
  5 Sabalsa, Gaby             11 Royal                  1:12.79  
  6 White, Makayla             9 River View             1:12.93  
 
Girls 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lilly, Mykenzie           10 Kiona Benton           2:38.72  
  2 Cid, Cynthia               9 Royal                  2:45.00  
  3 Achelpohl, Linda          10 Wahluke                2:48.23  
  4 Reimers, Allyson          11 Connell                2:48.79  
  5 Johnson, Tyna             12 Kiona Benton           2:50.04  
  6 Hunsaker, Kaylynn         11 Columbia-Bur           3:03.73  
  7 Miller, Makynlee          10 Royal                  3:10.22  
  8 Juarez, Maria             10 Wahluke                3:20.87  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lilly, Mykenzie           10 Kiona Benton           6:00.87  
  2 Achelpohl, Linda          10 Wahluke                6:09.23  
  3 Turner, Kyla              10 Kiona Benton           6:14.13  
  4 Delos Santos, Ana         11 Royal                  6:25.26  
  5 Reimers, Allyson          11 Connell                6:28.53  
  6 Vickerman, Brittany        9 Kiona Benton           6:51.98  
  7 Juarez, Maria             10 Wahluke                6:56.27  
  8 Oney, Marie               12 River View             7:15.89  
  9 Garcia, Maritza            9 Royal                  7:24.57  
 10 Rodriguez, Brenda         10 Connell                8:38.63  
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Vickerman, Brittany        9 Kiona Benton          13:47.19  
  2 Quintero, Thalia          10 Wahluke               13:54.40  
  3 Morgan, Jill              10 Kiona Benton          14:24.64  
  4 Floren, Dori               9 Royal                 16:18.28  
  5 Garcia, Maritza            9 Royal                 16:23.24  
  6 Rodriguez, Brenda         10 Connell               18:38.84  
 
Girls 100 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McBride, Harley           10 Columbia-Bur             17.56  
  2 Vergara, Ariana           11 Connell                  17.78  
  3 Whitby, Maci              12 Connell                  17.79  
  4 Sabalsa, Gaby             11 Royal                    18.54  
  5 Robertson, Josie          10 River View               18.80  
 
Girls 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lookabill, Alicia         10 Columbia-Bur             50.74  
  2 Forsythe, Morgan           9 Kiona Benton             52.67  
  3 Vergara, Ariana           11 Connell                  56.70  
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Connell  'A'                                          52.30  
  2 Kiona Benton  'A'                                     54.55  
  3 Royal  'A'                                            55.00  
  4 Columbia-Burbank  'A'                                 55.05  
  5 River View  'A'                                       57.38  
 
Girls 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Connell  'A'                                        1:51.27  
  2 Kiona Benton  'A'                                   1:56.50  
  3 Royal  'A'                                          1:56.79  
  4 River View  'A'                                     2:04.92  
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Kiona Benton  'A'                                   4:34.06  
  2 Connell  'A'                                        4:35.86  
  3 Columbia-Burbank  'A'                               4:43.14  
  4 Royal  'A'                                          4:55.98  
 
Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McBride, Harley           10 Columbia-Bur           5-00.00  
  2 Taylor, Kendall           12 Connell                4-10.00  
  3 Guajardo, Kendra          10 Columbia-Bur           4-08.00  
  4 Robertson, Josie          10 River View             4-06.00  
  5 Whitby, Kennidi           10 Connell               J4-06.00  
  6 Torp, Cierra              11 Kiona Benton           4-04.00  
 
Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Schroeder, Bailey         10 Kiona Benton           6-00.00  
 -- Chapin, Breanna            9 Kiona Benton                NH  
 
Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Peterson, Katelyln        10 Wahluke               16-01.00  
  2 Iverson, Tonya            10 Royal                 14-10.75  
  3 Riner, Madison            10 Connell               14-10.50  
  4 Stredwick, Katie          11 Connell               14-07.50  
  5 Blanco, Hailey            10 Columbia-Bur          13-10.50  
  6 Madrigal, Cassandra       11 Mabton                13-10.00  
  7 Sabalsa, Gaby             11 Royal                 13-09.50  
  8 Lookabill, Alicia         10 Columbia-Bur          13-05.25  
  9 McCoy, Amber              11 River View            12-10.25  
 10 White, Makayla             9 River View            11-09.75  
 11 Dixon, Willow             12 River View            11-05.75  
 12 Leist, Emily              11 Kiona Benton          10-05.00  
 
Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Peterson, Katelyln        10 Wahluke               34-04.00  
  2 Torp, Cierra              11 Kiona Benton          29-07.75  
  3 Madrigal, Cassandra       11 Mabton                29-05.75  
  4 Stredwick, Katie          11 Connell               29-03.50  
  5 Paxton, Marriah           11 Columbia-Bur          28-04.00  
  6 Leist, Emily              11 Kiona Benton          25-00.00  
 
Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Whitby, Maci              12 Connell               38-11.00  
  2 Watts, Kendall            11 Kiona Benton          32-11.00  
  3 Burnett, Sam              11 River View            29-08.00  
  4 Capetillo, Claudia        12 River View            28-09.00  
  5 Whitby, Kennidi           10 Connell               28-05.50  
  6 Dorsey, Vanessa           10 Columbia-Bur          28-03.50  
  7 Floren, Dori               9 Royal                 25-01.50  
  8 DeRuwe, Kellie            12 Connell               24-05.00  
  9 Saavedra, Iralda          12 Connell               23-08.50  
 10 Hunsaker, Kaylynn         11 Columbia-Bur          23-06.50  
 11 Ochoa, Maira              12 Wahluke               22-07.25  
 12 Jeffs, Nikki              12 Royal                 22-00.00  
 13 Dixon, Willow             12 River View            20-11.50  
 14 Guerrero, Fanny           10 River View            18-09.00  
 15 Garcia, Maritza            9 Royal                 15-08.50  
 
Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Whitby, Maci              12 Connell                 126-04  
  2 Whitby, Kennidi           10 Connell                  95-07  
  3 Capetillo, Claudia        12 River View               85-02  
  4 Burnett, Sam              11 River View               84-09  
  5 Dorsey, Vanessa           10 Columbia-Bur             76-11  
  6 Hunsaker, Kaylynn         11 Columbia-Bur             75-03  
  7 Saavedra, Iralda          12 Connell                  71-08  
  8 Ochoa, Maira              12 Wahluke                  69-03  
  9 Floren, Dori               9 Royal                    55-03  
 10 Jeffs, Nikki              12 Royal                    54-00  
 11 Wallis, Shelby            10 Columbia-Bur             53-09  
 12 DeRuwe, Kellie            12 Connell                  51-03  
 13 Guerrero, Fanny           10 River View               35-04  
 
Girls Javelin Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Whitby, Kennidi           10 Connell                 114-04  
  2 Watts, Kendall            11 Kiona Benton             99-05  
  3 Wallis, Shelby            10 Columbia-Bur             90-06  
  4 Anderson, Alison          12 Connell                  85-09  
  5 DeRuwe, Kellie            12 Connell                  80-00  
  6 Capetillo, Claudia        12 River View               76-11  
  7 Blanco, Hailey            10 Columbia-Bur             76-04  
  8 Conley, Beth              10 River View               74-10  
  9 Saavedra, Iralda          12 Connell                  64-01  
 10 Jeffs, Nikki              12 Royal                    47-06  
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Anderson, Bryant          12 Connell                  11.45   3 
  2 Hadley, Matt              11 Connell                  11.62   3 
  3 Coulson, James            12 Connell                  11.65   3 
  4 Watt, Chance              12 River View               11.78   3 
  5 Welch, Kris               12 River View               12.37   3 
  6 Grow, Juston              12 River View               12.38   2 
  7 Edeza, Brian               9 Royal                    12.50   2 
  8 McCallam, Matt            11 Kiona Benton             12.53   2 
  9 Higuero, Javier           11 Wahluke                  12.60   2 
 10 Gutierrez, Noe            12 Mabton                   12.66   2 
 11 Mendoza, Alonso            9 River View               12.68   2 
 12 Bartlett, Kody            10 River View               12.73   2 
 13 Madrigal, Daniel           9 River View               12.80   1 
 14 Ramirez, Christian        11 Wahluke                  13.15   1 
 15 Morgan, Dalton            11 Kiona Benton             13.22   1 
 16 Smith, Justin             10 River View               13.96   1 
 17 Queener, Cameron          12 River View               14.49   1 
 18 Capetillo, Geovany         9 River View               14.76   1 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Anderson, Bryant          12 Connell                  23.35   2 
  2 Watt, Chance              12 River View               23.97   2 
  3 Thorton, Colton           10 Connell                  24.12   2 
  4 Casper, Tanner            10 Connell                  24.64   2 
  5 Welch, Kris               12 River View               25.06   2 
  6 Johnson, Jared            10 River View               25.29   2 
  7 Bartlett, Kody            10 River View               25.79   1 
  8 Higuero, Javier           11 Wahluke                  26.05   2 
  9 Ramirez, Christian        11 Wahluke                  26.36   1 
 10 Madrigal, Daniel           9 River View               26.50   1 
 11 Grow, Juston              12 River View               27.12   1 
 12 McGaughey, Aaron          11 River View               27.42   1 
 13 Carter, Chase             10 Connell                  28.08   1 
 14 Naranjo, Jorge            11 Wahluke                  29.12   1 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Huecias, Jesus            12 Mabton                   53.89   2 
  2 Hadley, Matt              11 Connell                  54.57   2 
  3 Thorton, Colton           10 Connell                  54.96   2 
  4 Edeza, Brian               9 Royal                    55.89   2 
  5 Lopez, Jose               10 Mabton                   56.70   2 
  6 Perez, Gabriel            10 Kiona Benton             56.87   2 
  7 Leitz, Neil               11 Royal                    57.23   2 
  8 Carter, Ross              11 Kiona Benton           1:01.53   1 
  9 Nevarrez, Victor          11 Wahluke                1:02.79   1 
 10 Jones, Myr                10 Columbia-Bur           1:04.00   1 
 11 Naranjo, Jorge            11 Wahluke                1:06.69   1 
 
Boys 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Castellanos, Adrian       11 Kiona Benton           2:06.23  
  2 Mireles, Emilio           11 Mabton                 2:09.56  
  3 Leitz, Frank              11 Royal                  2:12.11  
  4 Jimenez, Juan             10 Royal                  2:12.64  
  5 Hand, Cody                 9 River View             2:12.82  
  6 Smith, Brad               11 Columbia-Bur           2:17.67  
  7 Navarro, Juan             11 Wahluke                2:18.54  
  8 Janett, Jake              10 Royal                  2:21.75  
  9 Bolliger, Wesley           9 Columbia-Bur           2:24.18  
 10 Ruelas, Andrew             9 Kiona Benton           2:29.18  
 11 Hammond, Lincoln           9 Kiona Benton           2:35.41  
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Tonnemaker, Ethan         12 Royal                  4:40.08  
  2 Castellanos, Adrian       11 Kiona Benton           4:46.38  
  3 Mireles, Emilio           11 Mabton                 4:49.53  
  4 Benson, Dallin            12 Connell                4:52.54  
  5 Brightman, Kyle           11 Kiona Benton           4:54.81  
  6 Ryckman, Chris             9 Columbia-Bur           5:05.36  
  7 Smith, Mark               10 Connell                5:05.74  
  8 Perdue, Nathan             9 Royal                  5:09.19  
  9 Ruelas, Andrew             9 Kiona Benton           5:10.64  
 10 Walker, David             12 Kiona Benton           5:33.35  
 11 Hammond, Lincoln           9 Kiona Benton           5:34.55  
 12 Reyna, Angel               9 Mabton                 5:39.02  
 13 Hand, Cody                 9 River View             6:57.69  
 14 Austin, Will              10 River View             6:57.98  
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Tonnemaker, Ethan         12 Royal                 10:28.93  
  2 Brightman, Kyle           11 Kiona Benton          10:42.05  
  3 Benson, Dallin            12 Connell               10:49.15  
  4 Peraza, Jesus             10 Royal                 11:27.33  
  5 Mireles, Vicente          10 Mabton                11:38.39  
  6 Orozco, Robert             9 Connell               12:16.11  
  7 Reyna, Angel               9 Mabton                12:33.77  
 
Boys 110 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mendoza, Rafa             11 Wahluke                  16.27  
  2 Leavitt, Gage             10 Kiona Benton             16.45  
  3 Casper, Tanner            10 Connell                  17.18  
  4 Klindworth, Derek         11 Connell                  18.02  
  5 Brisby, Payton            10 River View               19.03  
 
Boys 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Casper, Tanner            10 Connell                  42.65  
  2 Goroski, Laddie           10 Royal                    42.90  
  3 Leavitt, Gage             10 Kiona Benton             44.03  
  4 Klindworth, Derek         11 Connell                  45.53  
  5 McBride, Justin            9 Columbia-Bur             46.71  
  6 Huecias, Jesus            12 Mabton                   50.51  
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Connell  'A'                                          44.39  
  2 River View  'A'                                       45.49  
  3 Kiona Benton  'A'                                     47.73  
  4 Wahluke  'A'                                          56.74  
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Connell  'A'                                        3:38.52  
  2 Royal  'A'                                          3:40.19  
  3 Mabton  'A'                                         3:44.97  
  4 River View  'A'                                     3:55.38  
  5 Columbia-Burbank  'A'                               4:11.82  
 
Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Eppich, Kade              11 Connell                5-10.00  
  2 Brisby, Payton            10 River View             5-08.00  
  3 Coulson, James            12 Connell                5-06.00  
  4 Lyle, Riley               10 Connell                5-04.00  
  5 Leitz, Neil               11 Royal                 J5-04.00  
  6 Nash, Eryk                10 Kiona Benton           5-02.00  
  6 Joyner, Logan             12 Connell                5-02.00  
  8 Rogers, Keith             12 River View             5-00.00  
 -- Valentine, Michael         9 Royal                       NH  
 -- Bettencourt, Jacob        12 River View                  NH  
 -- McBride, Justin            9 Columbia-Bur                NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nash, Eryk                10 Kiona Benton          10-06.00  
  2 Lumpkins, Porter          12 Kiona Benton         J10-06.00  
  3 Valentine, Michael         9 Royal                  8-06.00  
  4 Aguirre, Carlos            9 Kiona Benton           8-00.00  
 
Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Eppich, Kade              11 Connell               18-04.00  
  2 Gutierrez, Noe            12 Mabton                18-00.50  
  3 McCallam, Matt            11 Kiona Benton          18-00.00  
  4 Rogers, Keith             12 River View            17-08.00  
  5 Joyner, Logan             12 Connell               17-05.00  
  6 Jimenez, Juan             10 Royal                 17-00.00  
  7 Simpson, Chance            9 River View            16-11.00  
  8 Carter, Chase             10 Connell               16-08.00  
  9 Lyle, Riley               10 Connell               16-04.00  
 10 Austin, Will              10 River View            16-01.00  
 11 Bartlett, Kody            10 River View            15-10.00  
 12 Ramirez, Freddy           11 Royal                 15-06.50  
 13 Klindworth, Derek         11 Connell               15-03.00  
 14 Ortega, Fidel             11 Mabton                15-01.50  
 14 McGaughey, Aaron          11 River View            15-01.50  
 16 Ryckman, Chris             9 Columbia-Bur          13-10.00  
 16 Bolliger, Wesley           9 Columbia-Bur          13-10.00  
 18 Lopez, Jose               10 Mabton                13-05.00  
 
Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gutierrez, Noe            12 Mabton                40-00.00  
  2 Mendoza, Rafa             11 Wahluke               39-08.50  
  3 Eppich, Kade              11 Connell               37-05.00  
  4 Lyle, Riley               10 Connell               37-02.00  
  5 Nash, Eryk                10 Kiona Benton          36-05.00  
  6 Ramirez, Freddy           11 Royal                 35-09.00  
  7 Carter, Chase             10 Connell               35-01.00  
  8 Ortega, Fidel             11 Mabton                34-02.00  
  9 Higuero, Javier           11 Wahluke               34-00.00  
 10 Johnson, Jared            10 River View            33-04.00  
 11 Klindworth, Derek         11 Connell               33-02.00  
 11 McGaughey, Aaron          11 River View            33-02.00  
 13 Simpson, Chance            9 River View            32-04.00  
 14 Grow, Juston              12 River View            32-03.00  
 15 Hebdon, Connor            11 Royal                 31-05.00  
 16 Lopez, Jose               10 Mabton                30-07.00  
 17 Bolliger, Wesley           9 Columbia-Bur          28-09.00  
 
Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Eppich, Kraymer           12 Connell               44-00.00  
  2 Brooke, Tyson             11 Connell               43-04.50  
  3 Delgado, Mark             12 Royal                 41-02.50  
  4 Cruz, Alberto             10 Wahluke               39-03.00  
  5 Morgan, Dalton            11 Kiona Benton          39-01.50  
  6 Nichols, Trevor           11 Kiona Benton          38-07.00  
  7 Farnworth, Eric           12 River View            38-01.50  
  8 Valdez, Tino              12 Kiona Benton          37-03.50  
  9 Lotze, Dylan              12 Kiona Benton          35-10.25  
 10 White, Nathan              9 Columbia-Bur          35-01.25  
 11 Badillo, Samuel           10 Wahluke               35-00.00  
 12 Gutierrez, Adrian         10 Mabton                34-02.00  
 13 Smith, Justin             10 River View            33-08.50  
 14 Montano, Oscar            12 River View            33-03.75  
 15 Leland, Sven              12 Wahluke               33-02.50  
 16 Grinder, Dallon            9 Kiona Benton          32-04.00  
 17 O'Hair, Cody              11 Connell               31-09.50  
 18 Muniz, Antonio            12 Columbia-Bur          31-03.00  
 19 Barton, John               - Kiona Benton          31-01.00  
 20 Enriquez, Eric             - Kiona Benton          28-00.50  
 21 Rogers, Keith             12 River View            26-09.00  
 22 Guerrero, Omar            12 River View            24-07.00  
 23 Sanchez, Bryam             9 Wahluke               23-00.50  
 
Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Eppich, Kraymer           12 Connell                 132-10  
  2 Cruz, Alberto             10 Wahluke                 127-01  
  3 Lotze, Dylan              12 Kiona Benton            115-02  
  4 Brooke, Tyson             11 Connell                 113-10  
  5 Nichols, Trevor           11 Kiona Benton            105-04  
  6 Montano, Oscar            12 River View              104-03  
  7 Delgado, Mark             12 Royal                   102-03  
  8 Gutierrez, Adrian         10 Mabton                  101-10  
  9 Badillo, Samuel           10 Wahluke                  98-03  
 10 Grinder, Dallon            9 Kiona Benton             94-10  
 11 Barton, John               - Kiona Benton             94-06  
 12 Bettencourt, Jacob        12 River View               93-11  
 13 White, Nathan              9 Columbia-Bur             93-00  
 14 Farnworth, Eric           12 River View               91-07  
 15 Leland, Sven              12 Wahluke                  90-10  
 16 Ortega, Fidel             11 Mabton                   86-06  
 17 Smith, Justin             10 River View               81-10  
 18 Valdez, Tino              12 Kiona Benton             80-07  
 19 Queener, Cameron          12 River View               75-05  
 20 Muniz, Antonio            12 Columbia-Bur             74-02  
 21 O'Hair, Cody              11 Connell                  67-10  
 22 Enriquez, Eric             - Kiona Benton             61-07  
 23 Sanchez, Bryam             9 Wahluke                  60-08  
 24 Guerrero, Omar            12 River View               57-02  
 25 Capetillo, Geovany         9 River View               50-06  
 
Boys Javelin Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hadley, Matt              11 Connell                 182-09  
  2 Bettencourt, Jacob        12 River View              181-05  
  3 Eppich, Kraymer           12 Connell                 156-00  
  4 Leitz, Neil               11 Royal                   140-07  
  5 Pruett, Kyle              10 Connell                 132-09  
  6 Grinder, Dallon            9 Kiona Benton            130-06  
  7 Gutierrez, Adrian         10 Mabton                  128-09  
  8 Leitz, Frank              11 Royal                   128-06  
  9 Nichols, Trevor           11 Kiona Benton            126-01  
 10 Ortega, Fidel             11 Mabton                  125-08  
 11 Queener, Cameron          12 River View              118-11  
 12 Brisby, Payton            10 River View              110-08  
 13 Muniz, Antonio            12 Columbia-Bur            105-11  
 14 Capetillo, Geovany         9 River View              104-06  
 15 Barton, John               - Kiona Benton            101-05  
 16 Jones, Myr                10 Columbia-Bur            101-01  
 17 Valentine, Michael         9 Royal                    91-09  
 18 Leland, Sven              12 Wahluke                  89-04  
 19 Smith, Brad               11 Columbia-Bur             84-05  
 20 Reyna, Angel               9 Mabton                   79-10  
 21 Enriquez, Eric             - Kiona Benton             79-05